Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Дент-Юніверсал"
Стоматологія Дент-Юніверсал

Стоматологія "Дент-Юніверсал"

Стоматологія

вул. Закревського, 12 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 9-00 - 20-00 Нд: 9-00 - 15-00
+38 (044) 592-49-76
+38 (095) 593-01-23
Головний лікар
Скородинский Виталий Анатольевич
Сховати карту
Філії:

Про установу

Стоматологічна мережа Дент-Юніверсал включає філії в Солом'янському та Деснянському районах. Київська мережа Дент-Юніверсал працює для вас вже більше десяти років, надаючи весь комплекс стоматологічних послуг - від різнопланового лікування та ортодонтії до протезування, естетичної реставрації та вирівнювання зубів. За цей час ми накопичили багатющий клінічний досвід і зібрали команду висококваліфікованих професіоналів в області стоматології.

Стоматологи клініки Дент-Юніверсал отримали освіту у відомих медичних вузах України і по праву вважаються одними з найкращих у Києві. Прагнучи підтримувати високу репутацію, наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, освоюючи новітні технології та сучасні методики.

Послуги клініки Дент-Юніверсал: Консультація, загальна діагностика, профілактика та лікування зубів; Терапевтичне лікування; Ендодонтичне лікування (лікування каналів); Ортодонтія (виправлення прикусу зубного ряду брекет-системами); Реставрація зубів; Всі види протезування; Відбілювання зубів.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Дент-Юніверсал"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук