Медичний порталУстановиВінницяСтоматологіяСтоматологія "Dent Life"
Стоматологія Dent Life

Стоматологія "Dent Life"

Стоматологія

вул. Архітектора Артинова, 36 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 35-53-03
+38 (0432) 69-29-39
dentlife@vinnitsa.com
Сховати карту

Про установу

 Наша стоматологічна клініка є першою у м. Вінниці та Вінницькій області, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні в стоматології за допомогою мікроскопа. А це означає, що ми зробили усе для того, щоб Ваше лікування виконувалося за допомогою самих передових технологій та сучасних матеріалів.  

 Успішна клініка - це сімейна клініка, тому ми намагаємось сімейним темпом та турботою огорнути наших колег та пацієнтів. Адже, даруючи людям тепло, турботу, від усього серця, вони відповідають тобі тим самим. Сучасні цифрові технологої, обладнання та кваліфікований персоналв поєднанні дають  найкращі результати.За допомогою стоматологічного мікроскопа можливе виконання таких складних маніпуляцій як видалення зламаних інструментів з кореневого каналу, лікування перфорацій, кіст, гранульом та закриття несформованих коренів. Такі діагнози раніше були показами до видалення зубів.

 Велику увагу ми приділяємо стерильності, що забезпечує спокій та впевненість наших пацієнтів.

Наші пацієнти мають можливість пройти найсучаснішу діагностику в стоматології починаючи з радіовізіографії, закінчуючи пошаровою томографією там мікроскопією.  

Результатом цієї плідної роботи стало присвоєння нашій клініці, органами СЄС нагороди "Безпечний об'єкт".

 

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Dent Life"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук