Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Дент Лайф С"
Стоматологія Дент Лайф С

Стоматологія "Дент Лайф С"

Стоматологія

вул. Ревуцького, 42 В , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 9.00 - 21.00
+38 (044) 223-7-888
+38 (068) 324-78-88
Fax: +38(044) 390-78-80
dentlife-s@ukr.net
Сховати карту

Про установу

З 1998 року пропонуємо послуги стоматологічної допомоги в місті Києві Стоматологічна клініка "ДентЛайф С" - безболісні методики лікування зубів, сучасні підходи при протезуванні та лікуванні карієсу зубів. Послуги ортодонта, пародонталога і багато іншого в нашій стоматології для лікування Ваших зубів! 

Ми готові надати весь спектр стоматології в Києві на найвищому рівні!

Стоматологія «Дент Лайф С» - це якісне лікування зубів і ясен, протезування зубів на високому сучасному рівні. Професійний та індивідуальний похід до кожного пацієнта, уважне обслуговування, досвідчені і дбайливі лікарі, помірні ціни-все це Ви без сумніву знайдете у нас, в стоматології «Дент Лайф С». Для наших лікарів - стоматологія це не просто робота, а улюблена справа усього життя, яке ми намагаємося виконувати з найвищою якістю.


     
Робота «Дент Лайф С» побудована на плановому медичному обслуговуванні наших пацієнтів, що дозволяє попередити виникнення серйозних ускладнень. Однак, якщо у Вас захворів зуб, не треба сидіти в очікуванні і сподіватися на знеболюючі препарати. Не відкладайте візит до стоматолога на завтра, приходьте в нашу клініку сьогодні.


Відвідавши нашу стоматологічну клініку, Ви зможете перевірити собственнолічно і переконатися, що сучасна стоматологія може бути приємною і якісною, а лікування зубів, протезування, вирівнювання зубного ряду-процесом безболісним і анітрохи не обтяжливим.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Дент Лайф С"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук