Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Центр соціальної медицини"
Стоматологія Центр соціальної медицини

Стоматологія "Центр соціальної медицини"

Стоматологія

вул. М. Тимошенка 15 - Г , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 18.00
+38 (044) 561-93-35
info@csm.in.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічні послуги від Центру соціальної медицини

ТОВ «Центр соціальної медицини» - сучасна стоматологічна клініка орієнтована на надання всіх видів послуг для населення за доступними цінами.

Центр соціальної медицини був створений в 2004 році для надання стоматологічної допомоги різним за матеріальним станом пацієнтам високоякісними матеріалами на сучасному стоматологічному обладнанні. Адже не секрет, що в окремі клініки люди не йдуть через те, що там створені дуже елітні умови і відповідно встановлено надвисокі ціни Сьогодні послугами Центру користуються багато киян і жителів передмістя.
Перелік видів спеціалізованої стоматологічної допомоги включає діагностику, лікування та протезування зубів. Також в клініці проводиться діагностика і лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота, корекція прикусу, установка брекет-систем, тощо
Персонал клініки та їх керівник постійно беруть участь у міжнародних спеціалізованих стоматологічних та медичних виставках, підвищують свій професійний рівень на базах закладів післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України, співпрацюють з науково-дослідними та навчальними закладами України.
З гордістю можемо сказати, що «Центр соціальної медицини» є надійним і стабільним партнером киян у подоланні захворювань ротової порожнини та протезуванні зубів. Ми клініка і для багатих і для бідних. А в цілому для людини - громадянина України. І саме принцип служіння здоров'ю пацієнтів є головним і визначальним у нашій роботі. Проблема пацієнта стає нашою доти поки ми разом не подолаємо її. Співчувати і переживати проблему разом з пацієнтом - це принцип якого дотримується персонал клініки Ми допоможемо подолати страх першого відвідування і переконаємо Вас у необхідності проведення профілактичних заходів щодо збереження здорових зубів.
Колектив «Центру соціальної медицини» - це професіонали, які працюють на задоволення потреб пацієнтів для отримання якісної стоматологічної допомоги. Центр соціальної медицини прагне до успіху в бізнесі, але виключно шляхом, який йде на благо українського суспільства і зміцненню його устоїв. Для нас важливий не тільки високий результат нашої роботи, але і те, яким чином він досягнутий.

З великою повагою до Вас і впевненістю у взаєморозумінні,

Колектив стоматологічної клініки Центру соціальної медицини.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "Центр соціальної медицини"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук