Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Блиск"
Стоматологія Блиск

Стоматологія "Блиск"

Стоматологія

вул. Я.Коласа, 19а , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00-21.00 субота: 9.00-18.00 неділя: 9.00-15.00
+38 (044) 407-31-00
+38 (044) 27-44-660
Сховати карту

Про установу

Стоматологія «БЛИСК» - це якісне лікування зубів із застосуванням останніх досягнень в області високих технологій. Наші фахівці мають великий досвід у даній сфері. Ми постійно вдосконалюємо свої професійні навички. Кожен пацієнт, який звернувся в стоматологію «БЛИСК», може розраховувати на індивідуальний підхід, заснований на ретельному огляді та лікуванні з урахуванням особистих побажань. Ми піклуємося про пацієнтів, так як дуже дорожимо своєю репутацією і чудово розуміємо, яке значення мають хороші, красиві зуби в житті сучасної людини. Для нас хороший результат, отриманий сьогодні, є гарантією успішного завтра.

Стоматологія на Якуба Коласа, 19-А працює для Вас вже більше 10 років. У червні 2006 року відкрито нову філію нашої стоматології за адресою вул. Картвелішвілі, 3-А. Обидві структури оснащені найсучаснішим обладнанням. У нас Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант лікування і протезування зубів у співвідношенні "ціна - якість".

Стоматологія «БЛИСК» - для знаючих ціну здоров'ю і грошам. Ми візьмемо на себе вирішення Ваших проблем з лікування зубів, а Вам залишиться тільки посміхатися. Комфорт, привітність і повна відсутність болю гарантуємо Вам і Вашим дітям.

У нас Ви зможете бути спокійними за здоров'я і психіку Вашої дитини. Тут дитина перестане боятися стоматологів та навчиться правильно доглядати за порожниною рота. Наші фахівці завжди раді допомогти Вам і Вашим дітям!

Клініка працює за попереднім записом, щодня без вихідних і перерв на обід.

Відгуки про Стоматологія "Блиск"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук