Стоматологія Авіцена

Стоматологія "Авіцена"

Стоматологія

вул. Шевченка, 46 , Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Пн-Нд: 08.00 – 20.00
+38 (0342) 55-26-97,
+38 (0342) 55-23-98

+38 (067) 341-03-67
info@avicena.if.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологія "Авіцена" заснована у 2002 р. Домінуючою основою діяльності було і являється надання якісних стоматологічних послуг, для чого застосовуються виключно ті методи лікування, які зарекомендували себе найкраще протягом тривалого часу. "Компромісних" методів Вам тут не запропонують. Новітні методики впроваджуються після ретельного вивчення та детального аналізу. 

10 років успішної діяльності, спостереження віддалених результатів, підтверджують ефективність обраного підходу. 

Значна частина постійних пацієнтів – громадяни зарубіжних країн (Італія, Іспанія, Росія, США, Канада, Англія, Швеція, Данія та ін.), що підтверджує конкурентоспроможність названих послуг на світовому рівні. 

Тісна співпраця з провідними спеціалістами сумісних спеціальностей дає можливість запропонувати Вам весь спектр стоматологічних послуг, забезпечити комплексний підхід до лікування, а також координування етапів комплексного лікування стоматологічних захворювань.

Всі працівники стоматології "Авіцена" проходили тривале стажування на робочому місці. Ви можете бути впевненні – кожен лікар в змозі надати якісну допомогу.

Все обладнання та матеріали закуповують в офіційних представників в Україні відомих виробників (Kavo, ЗM-ESPEта ін.). Ми не використовуємо "б/в" обладнання.

Відгуки про Стоматологія "Авіцена"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук