Медичний порталУстановиМиколаївСтоматологіяСтоматологічний комплекс на Садовій
Стоматологічний комплекс на Садовій

Стоматологічний комплекс на Садовій

Стоматологія

вул. Садова, 15 , Миколаїв, Миколаївська область
+38 (0512) 46-55-50
sks@mksat.net
Сховати карту

Про установу

Ми цінуємо Ваш час , гроші і комфорт , тому ретельно вибрали все найкраще з того, чим володіє сучасна стоматологія: лікувальне та діагностичне обладнання провідних виробників світу ; матеріали та препарати провідних фірм; найтонші інструменти для філігранного виконання робіт з відновлення зубів у поєднанні з віртуозною роботою докторів .

У нашій стоматологічній клініці застосовується комплексний підхід , який передбачає участь у лікуванні пацієнта фахівців різного профілю. Така методика дає можливість всебічної оцінки проблеми та її найкращого рішення в найкоротші терміни.

Але найбільшою цінністю для нас є Ваша безпека . Всі маніпуляції проводяться в умовах ідеальної чистоти і стерильності . Для цього в нашій клініці використовується потужне стерилізаційне обладнання , і строго дотримуються всі санітарні норми .

"Стоматологічний комплекс на Садовій " здатний запропонувати новітні технології лікування та протезування зубів , сучасні і безпечні анестетики , які дозволяють провести втручання ефективно і безболісно.

З болем в зубах , яснах , появою кров'янистих виділень і каменів стикається кожна людина , починаючи ще з раннього віку. За статистикою саме дитячий ротик найчастіше спотворюється присутністю чорних каріозних плям , які плавно перетікають у поширене захворювання. Недивний і той факт , що близько 98 % дорослого населення також носять пломби. Для уникнення настання даного захворювання можна придумати безліч профілактичних заходів , але все ж відвідувати стоматолога час від часу потрібно обов'язково і дітям , і дорослим. Наша стоматологічна клініка пропонує повний комплекс послуг для профілактики , лікування і поліпшення стану і зовнішнього вигляду зубів . Більш ніж десятилітня практика дозволила нам створити максимально ефективні комплексні підходи для підвищення ефективності роботи .

Стоматологічний комплекс на Садовій Миколаїв пропонує наступні послуги:

- Профілактика та лікування всіх видів захворювань , пов'язаних із зубами і порожниною рота;

- Виготовлення та введення імплантатів і протезів ;

- Відбілювання зубів , витяг каменів ;

- Установкабрекетов різних типів;

- Лікування захворювань ясен , у тому числі пародонтозу ;

- Хірургічне втручання ;

- Дитяча ортодонтія і так далі.

Багато стоматологічні клініки Миколаєва сьогодні готові запропонувати своїм клієнтам вищевказаний комплекс послуг , але при цьому не в кожній з них використовується сучасне високотехнологічне обладнання , яке в руках досвідчених професіоналів стає потужною зброєю в боротьбі із зубними проблемами. Відома багатьом стоматологія на Садовій Миколаїв щорічно вдосконалить методи роботи завдяки постійному оновленню обладнання та підвищенню кваліфікації фахівців. Саме тут вам якісно відбілити зуби , вилікують пародонтит , карієс , пульпіт , періостит , а також багато інших захворювань некаріозного походження.

Варто відзначити , що стоматологія як розділ медицини включає як мінімум кілька різних напрямків , кожне з яких має свої особливості і передбачає різні методи лікування. Це в першу чергу гігієна порожнини рота і профілактика захворювань , ортодонтія , хірургічна стоматологія , пародонтологія і терапевтична стоматологія . Не всі стоматології Миколаєва увазі розвинену інфраструктуру в даному розділі , і тому з зубними проблемами краще звертатися туди , де вас зрозуміють і вилікують повністю , не взявши за це зайвих грошей . Якщо вам потрібна хороша стоматологія Миколаїв , то в такому випадку комплекс на Садовій вас неодмінно порадує якістю обслуговування і ціновою політикою. Тільки тут грамотні фахівці знають напевно , що потрібно зробити для того , щоб біль в зубах пройшла , а процедура огляду і лікування виявилася якомога більше безболісною. Адже ми знаємо , що ви цінуєте не тільки свій дорогоцінний час , але також і фінансові кошти , які в нашій клініці ви витратите з розумом.

Чи знаєте ви , що хвороби зубів вважаються найбільш поширеними серед всіх можливих захворювань людства? Статистика свідчить, що більше 90 % всіх людей на нашій планеті в тій чи іншій мірі страждають захворюваннями порожнини рота. При цьому , ніхто не може самостійно діагностувати і вже тим більше лікувати їх. Наша стоматологічна клініка Миколаїв привітно відкриває свої двері тим , хто потребує допомоги фахівця в цій області. Ми можемо відновити те , що вже практично зруйновано і зробити естетично красивим те , що на даний момент виглядає не дуже привабливо або навіть бридко . Ось уже одинадцять років стоматологія на Садовій Миколаїв успішно бореться із зубними проблемами жителів міста , які вважають за краще цю клініку всім іншим. Варто відзначити , що деякі стоматології в Миколаєві пропонують неповний комплекс послуг , і після виявлення тієї чи іншої проблеми людині з зубним болем все одно доводиться шукати вихід в інших закладах. А адже куди краще відразу ж звернутися туди , де вам точно допоможуть , адже проблеми із зубами здатні принести чимало клопоту того , хто з ними зіткнувся . Пам'ятайте відому приказку про те , що скупий платить двічі? Відвідавши одну лікарню , з досить рідкісною проблемою вас можуть направити в іншу , або тим гірше і зовсім вилікувати не те захворювання , яке має місце в даному випадку. І це не забобони , а цілком реальні випадки , з якими стикаються відвідувачі стоматологічних клінік. Працюючи з нами , ви отримуєте переваги у вигляді :

- Високої якості роботи ;

- Гнучкої цінової політики;

- Відсутності черг і налагоджений процес роботи ;

- Привітний прийом працівників ;

- Сучасне устаткування і технології.

Приходьте і ми вилікуємо ваші зуби!

Ваша посмішка - наша професія!

Відгуки про Стоматологічний комплекс на Садовій

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук