Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяСтоматологічний кабінет "Wizard"
Стоматологічний кабінет Wizard

Стоматологічний кабінет "Wizard"

Стоматологія

квартал Молодёжный, 10 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 63-31-76
+38 (066) 546-05-50
irto2000@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Стоматологічний кабінет Wizard відкрився в 2006 році, оснащений новітнім обладнанням, пристосуваннями та інструментами. У своїй роботі ми користуємося тільки самими сучасними, але перевіреними і надійними матеріалами і методами лікування.
Кваліфікація лікарів дозволяє робити такі реставрації зубів, що після лікування зуб зовні не відрізняється від здорового - відновлюється початкова форма і підбирається колір, повністю відповідний кольору решти зубів пацієнта.
Кожного пацієнта зустрічає у нас доброзичливий прийом, спокійна обстановка. Всі проблеми з Вашими зубами можна не поспішаючи обговорити з лікарем. Ви отримаєте докладні і ґрунтовні відповіді на всі Ваші запитання.
Терапевтичний прийом веде лікар першої категорії Мірошниченко Наталія Сергіївна, лікар з великим досвідом роботи і з умінням знайти підхід до кожного пацієнта.
У нас вміють знайти підхід навіть до дітей (що зазвичай так непросто зробити).
Якщо пацієнт дуже зайнятий в робочі дні та не може прийти на прийом до лікаря в наші робочі години, то ми можемо надати допомогу такому пацієнту і у вихідні дні. Треба тільки зателефонувати заздалегідь та домовитися про таке позаурочному прийомі. Ми завжди раді допомогти нашим пацієнтам.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний кабінет "Wizard"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук