Медичний порталУстановиКраматорськСтоматологіяСтоматологічний кабінет "Мій стоматолог"
Стоматологічний кабінет Мій стоматолог

Стоматологічний кабінет "Мій стоматолог"

Стоматологія

вул. Шкадінова, 7 , Краматорськ, Донецька область
Пн- Сб: 8.00- 20.00
moy-stomatolog@mail.ru
vkontakte
facebook
Сховати карту

Про установу

Клініка "Мій стоматолог " заснована в 2005 році на базі сучасного обладнання , передових технологій і високого рівня стоматологічних послуг.

Основними принципами діяльності клініки є постановка правильного діагнозу , здійснення комплексного лікування та організація профілактичних заходів для пацієнтів. При вирішенні складних випадків залучаються зарубіжні фахівці , з якими співпрацює колектив клініки.

Кожен з наших пацієнтів може підібрати собі послугу в прийнятному для нього ціновому діапазоні. Можливе лікування в кредит , корпоративне обслуговування , а так само безготівкова форма оплати .

Для нас важлива репутація , тому всі лікарі, які працюють в клініці , постійно підвищують свій професіоналізм , відвідуючи навчальні семінари і тренінги провідних світових фахівців . У своїй роботі ми використовуємо європейські методики лікування і протезування , найсучасніше обладнання , бездоганну систему стерилізації інструментів і суворо дотримуємося санітарні норми .

Високий професійний рівень докторів визнаний асоціаціями в сфері імплантології , ортопедії , хірургії , терапії - це підтверджують численні сертифікати.

Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне , індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування .

Для постановки точного діагнозу в клініці є рентгенологічний кабінет , програми для комп'ютерного моделювання і багато іншого. Ми працюємо з матеріалами кращих європейських виробників, з імплатаціоннимі системами MIS , Alpha BIO , ImPlasa Höchst , Astra Tech , Nobel , Straumann , Euroteknika , Alpha Dent .

Приходьте до нас , і ви гарантовано отримаєте безкоштовну попередню консультацію , професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний кабінет "Мій стоматолог"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук