Медичний порталУстановиПолтаваСтоматологіяСтоматологічний кабінет Гаврилова
Стоматологічний кабінет Гаврилова

Стоматологічний кабінет Гаврилова

Стоматологія

вул. Куйбишева, 18 , Полтава, Полтавська область
Пн-НД: 8.00-18.00
+38 (0532) 50-63-38
Головний лікар
Гаврилов Владимир Владиславович
Сховати карту

Про установу

Посміхнувшись в дзеркало , задумайтеся : ідеальна чи ваша усмішка? Згадайте , що ви зробили для того , щоб ваша усмішка була красива. Подумайте , коли востаннє ви проходили огляд у стоматолога. Чи відчуваєте ви проблеми з зубами або яснами ? Якщо ви пам'ятаєте про давні , але , на вашу думку , несерйозних захворюваннях зубів і порожнини рота , то задайте собі ще одне питання : чи варто жити з цими захворюваннями або все ж краще від них позбутися? Рано чи пізно прийдеться починати , і краще - раніше.

Зателефонуйте в самий найближчий час і запишіться на безкоштовну консультацію . Тільки лікар зможе визначити , яка проблема вас турбує і як її краще усунути. Поговоріть з лікарем , задайте всі ваші запитання про матеріали , цінах і технологіях.

Приходьте на прийом , зручно розташовуйтесь в кріслі і постарайтеся розслабитися. Ви знаходитесь в сучасному стоматологічному кабінеті , тому лікування середнього карієсу , при повній безболісності процедури , займає приблизно 20 хвилин і коштує 80 гривень.

На замітку: щоб прийом у стоматолога не перетворився на складні і трудомісткі процедури , будь ласка лікуєте карієс на ранніх стадіях , а також подбайте про правильну і регулярної профілактиці.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний кабінет Гаврилова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук