Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічний центр "Віта"
Стоматологічний центр Віта

Стоматологічний центр "Віта"

Стоматологія

пр-т Гагаріна, 43 , Харків, Харківська область
+38 (057) 758-94-38
+38 (057) 728-08-37
Сховати карту

Про установу

 

Стоматологічному центру "VITA" скоро виповниться 15 років (заснований у 1996 році). Ми працюємо, зовсім не побоюючись конкуренції поруч розташованих кабінетів, тому що в нашому центрі працюють самодостатні і грамотні фахівці (7 лікарів, які мають першу та вищу категорії). Багато років до нас приходять наші пацієнти і вже їх підросли діти, їхні друзі та родичі, а це є самим основним показником якості роботи стоматологічного центру.

У своїх пацієнтах ми цінуємо порядність і обов'язковість, відповідаючи їм тим же, додаючи привітність і якісно виконану роботу. Відверто пояснюємо пацієнтам всі плюси і мінуси того чи іншого варіанту лікування та протезування.

Клініка оснащена чотирма сучасними установками, а так само додатковим обладнанням, що дозволяє своєчасно і якісно провести діагностику, лікування та протезування зубощелепної системи. Наявність радіовізіографа, значно полегшує роботу лікаря і гарантує пацієнтам якісну діагностику. Останнім часом стоматологія, як ніяка інша галузь медицини, дуже динамічно розвивається. Щодня з'являються нові технології і матеріали, тому лікарі нашої клініки постійно підвищують свій професійний рівень на різних семінарах і майстер-класах, опановують новими навичками і готові запропонувати вам найвищий рівень надання стоматологічної допомоги.

 

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт, Ортопед, Хірург

Відгуки про Стоматологічний центр "Віта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук