Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Укрселт"
Стоматологічний центр Укрселт

Стоматологічний центр "Укрселт"

Стоматологія

вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 134 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 21.00 Сб 9.00 - 19.00
+38 (044) 528-32-73
+38 (044) 528-33-95
Fax: +38 (044) 536-02-19
ukrselt_dental@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Стоматологічний центр "Укрселт" - це сучасна клініка , в якій Ви можете отримати будь-яку допомогу в галузі стоматології . Ми одні з перших приватних клінік міста Києва c досвідом роботи більше 18 років. У нас Вас зустріне уважний колектив , де кожен фахівець - це професіонал у своїй галузі , а тісна співпраця і комунікація між лікарями сприяє більш повноцінної оцінки та лікування захворювань щелепно -лицьової області. У нас працюють лікарі з вищою медичною освітою , кандидати медичних наук - фахівці , які не стоять на місці , а постійно розвиваються , проходять спеціалізації в т.ч. і закордоном, впроваджують новітні світові технології .

Наша клініка пропонує, насамперед, комплексний підхід у лікуванні зубо - щелепних захворювань, адже найчастіше їх причиною є не тільки зуби. Пацієнту проводиться повноцінне обстеження , в яке входить оцінка стану твердих тканин зубів, їх положення, прикусу, слизової оболонки порожнини рота, язика, губ, щік, скронево -нижньощелепних суглобів, жувальних і мімічних м'язів. Для рентгенологічного обстеження Ми використовуємо сучасний цифровий рентген- апарат і комп'ютерний томограф з мінімальною рентген навантаженням для пацієнта ! Після обстеження збирається консиліум докторів різних спеціальностей : терапевта , ортопеда , Ендодонтистів, ортодонта, хірурга, - які спільно становлять індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Наші пацієнти отримують докладний опис всіх процедур , які необхідні для отримання естетичного, функціонального і довговічного результату.

Головним результатом лікування Ми вважаємо створення функціональної оклюзії. Оклюзія - це змикання зубів верхньої і нижньої щелепи в положенні спокою і під час функції . Правильна функціональна оклюзія - це основна запорука отримання довгострокового результату лікування . Для цього ми використовуємо сучасні досягнення техніки і технологій в стоматології , співпрацюємо з кращими світовими лабораторіями та зубними техніками. Всі наші пацієнти йдуть задоволеними і повертаються з друзями.

З метою підтримки результатів лікування лікар - пародонтолог навчає ефективної гігієні порожнини рота, докладно пояснюючи і проводимо безкоштовні профілактичні огляди два рази на рік. Наші адміністратори самі вам нагадають про наступне відвідування доктора .

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Укрселт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук