Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Medlife-Люкс" ("МедЛайф")
Стоматологічний центр Medlife-Люкс (МедЛайф)

Стоматологічний центр "Medlife-Люкс" ("МедЛайф")

Стоматологія

пр-т Героїв Сталінграда, 20 , Київ, Київська область
+38 (044) 412-10-12 круглосуточно
+38 (044) 464-03-84
info@medlaif.ua
Сховати карту

Про установу

Красива білосніжна посмішка стала частиною іміджу і невід'ємною ознакою загальної культури не тільки людей з великим достатком, сьогодні її може дозволити собі кожен, кому небайдуже власне здоров'я. Завдяки активному розвитку ринку платних медичних послуг сьогодні у нас є можливість вибрати будь-яке медичне установа, що відповідає нашим вимогам. У першу чергу ми звертаємо увагу на імідж організації, якій припускаємо довірити наше здоров'я. Прислухаємося до думки своїх близьких і знайомих, оцінюючи рівень професіоналізму, обсяг надаваних послуг, їх якість, гарантії, сервіс і, звичайно, цінові категорії. Можемо звернутися в районну поліклініку або віддати перевагу приватний лікар, де доктор в одному кабінеті і за одне відвідування справить: видалення, лікування, реставрацію, протезування і, навіть, запропонує імплантацію. У такій ситуації можна покластися тільки на власні знання в галузі стоматології, інтуїцію і щасливий випадок.

Ми впевнені, що професія "лікар-багатоверстатник" в стоматології недопустима. Адже лікувальний процес має багато специфічних складових, що потребують спеціальних знань, тривалих мануальних навичок і колегіальності рішень в повсякденній практиці.

Тому основною відмінною особливістю клініки "Медлайф" є профілізація медперсоналу. Сконцентрувавши в єдине ціле: знання фахівців, сучасне обладнання, новітні методики і технології, ми маємо можливість надавати стоматологічні послуги на якісно новому рівні.

Ми не користуємося послугами залучених з боку докторів (це, як правило, знижує їх відповідальність і негативно позначається на якості виконуваних робіт). Високотехнологічне обладнання і професіоналізм дозволяє нам повною мірою гарантувати якість надаваних послуг. Можна з упевненістю сказати, що в умовах нашої клініки в незалежності від її місця розташування фахівці зможуть надати допомогу в будь-якій ситуації.

Найвідповідальніші і складні етапи лікування виконуються професіоналами вищої категорії, досконально володіють і використовують сучасні дороге устаткування і методики, часом недоступні багатьом медустановам.

Клініки володіють технологічним комплексом обладнання з встановлення імплантантів системи Стеріос, власною лабораторією, здатною за 24 години виготовити найскладніші конструкції зубних протезів, включаючи металеву кераміку.

Дуже багато залежить від уміння доктора знайти психологічний контакт з пацієнтом, вперше прийшли до лікаря. На основі багаторічного досвіду нами розроблена програма з подолання психологічного бар'єру у людей і дітей з фобією. А сучасні анестетики, обладнання та технології дозволяють пройти повний курс необхідних процедур при мінімальному стресі. При необхідності всі маніпуляції можуть бути виконані під загальним наркозом!

Одним з пріоритетних напрямків є забезпечення жорсткого епідеміологічного контролю, що виключає інфікування в процесі лікування.

Згідно зі статистичними даними, існує близько 40 інфекційних захворювань, що передаються в процесі лікування в стоматологічному кабінеті, до їх числа входять СНІД та Гепатит.

Відповідно до міжнародних норм і стандартів, в рамках програми "Антиснід", нами використовуються потужні антисептичні засоби і одноразові аксесуари. Весь існтрументарій в спеціально відведених приміщеннях цілодобово проходить не тільки хімічну, але й високотемпературну обробку. А застосування індивідуальної одноразової упаковки виключає його повторне використання.

Необхідність лікування, як правило, є результатом недбалого ставлення до свого здоров'я.

Особливу увагу в клініках "Медлайф" приділяє профілактиці стоматологічних захворювань. Досконале вивчення причин виниклих проблем і їх усунення дозволяє нашим клієнтам пройти комплекс процедур з подальшим спостереженням за станом їх здоров'я.

У клініках працюють спеціалізовані кабінети стоматолога-гігієніста, де надаються косметичні послуги з вибілювання і поліровці зубів, щодня піддаються "фарбуванню" при вживанні кави та чаю, усунення зубного каменю і нальоту, що утворюється при курінні.

Ці процедури при мінімальних витратах Вашого часу мають вражаючий естетичний і профілактичний ефект, а регулярні відвідування свого лікаря дозволяє ще до виникнення можливих проблем запобігти їх у початковій стадії і ісбежать складного і дорогого лікування.

У клініках "Медлайф" для Вас створені всі умови комфорту та економії Вашого часу. При бажанні ви можете відвідати клініку всією сім'єю, і в один час пройти необхідний курс лікування і профілактики, не стомлений себе очікуванням ваших близьких.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Medlife-Люкс" ("МедЛайф")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук