Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Medlife-Еліт" ("МедЛайф")
Стоматологічний центр Medlife-Еліт (МедЛайф)

Стоматологічний центр "Medlife-Еліт" ("МедЛайф")

Стоматологія

вул. Якіра, 10 А , Київ, Київська область
info@medlaif.ua
Головний лікар
Парамонов Евгений Сергеевич
Сховати карту

Про установу

Клініка створена за класичною схемою сімейного обслуговування, з традиційним для "Медлайф" профільованим прийомом.

Ми створили кращий підрозділ, сконцентрувавши ексклюзивне обладнання, матеріали, технології, і кращих фахівців.

Кожен кабінет - це міні клініка, обладнана всім необхідним аж до рентген установки (тепер немає необхідності залишати крісло для рентгенівського знімка).

У стоматологічні установки останнього покоління вбудовані комп'ютери з рідкокристалічними моніторами і відеокамерами, що дозволить Вам візуально визначити необхідність запропонованих процедур, внести свої пропозиції у формування форми і кольору майбутньої посмішки і оцінити якість виконаних робіт.

Застосовувані матеріали - тільки найвищої якості, що, без сумніву, відбивається на ціновій категорії послуги. Вам не запропонують альтернативний матеріал, не відповідає класу виконуваних робіт і Вашому статусу. Особливу увагу приділено рівню діагностики за допомогою дентального томографа і новим технологіям, прекрасно зарекомендував себе в нашій практиці.
Ми впевнені що багато Ваші знайомі пишаються "Голівудський" посмішками
створені руками наших фахівців.

На зміну фотополімерним матеріалами прийшла порцелянова кераміка, що дозволяє поліпшити косметичний і міцнісний ефект пломбування та відновлення зруйнованих зубів. Виконана робота візуально практично не відрізняється і не вимагає постійних поліровок.

Поряд з традиційною металокерамікою Вам буде запропоновано виконання аналогічних по функціональності робіт, але без застосування металу (безметалловая кераміка). Вініри і вкладки з порцеляни виготовлені у власній лабораторії виключають розбіжність кольору і порушення бажаної форми зубів.

Сучасна технологія виготовлення дозволяє виконати роботу, що не поступається за естетичним вимогам живому зубу. Завдяки відсутності металевого каркаса, коронка прозора і приймає натуральний колір.

Особливу увагу приділено обезболиванию. Ви не побачите звичного шприца, який тільки при його появі викликає негативні відчуття. Анестетик вводиться комп'ютерною системою практично безболісно, ​​не викликаючи морального дискомфорту, що особливо добре позначається при роботі з дітьми. Без перебільшення можна сказати, що ця система ексклюзивна і поки застосовується тільки в нашій клініке.Также можливе проведення лікування і під загальним наркозом (длявзрослих і дітей з непереборною фобією)

Ми впевнені, що Ви гідно оціните виконану нами роботу і, звичайно, рівень професіоналізму наших співробітників.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Medlife-Еліт" ("МедЛайф")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук