Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Інкодент"
Стоматологічний центр Інкодент

Стоматологічний центр "Інкодент"

Стоматологія , Косметологія

вул. Райдужна, 13 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 - 20.00
+38 (044) 540-18-47
+38 (044) 360-26-84


+38 (097) 265-25-15
Сховати карту

Про установу

В нашій клініці на сучасному обладнанні працюють досвідчені лікарі вищої та першої категорії. володіють самими новітніми прогресивними методиками ефективного лікування, протезування, імплантації та відбілювання зубів. В нашій стоматологічній клініці дотримані всі заходи санітарії, стерилізації та дезінфекції, що виключають можливість перехресних інфекцій. При відвідуванні нашої стоматологічної клініки вас чекають увага, доброзичливість, затишна і спокійна атмосфера прийому і консультаций.Пломбы, які ставлять наші лікарі, гарантовано прослужать Вам довгі роки. Постійні клієнти стоматологічної клініки "Інкодент" знають, що вартість наших послуг і найвища якість використовуваних матеріалів, є одним з найбільш доступних за ціною в місті Києві. На всі види наших послуг ми даємо гарантію.

Слід також зазначити, що "Інкодент" тісно співпрацює з однією з провідних європейської зуботехнічною лабораторією "Dental Desing", що дає можливість зробити всі роботи по протезуванню найбільш якісно і точно, оскільки безпосередній прийом пацієнта веде не тільки лікар, але і зубний техник.Чтобы проконтролювати якість виконаної роботи і, якщо треба своєчасно втрутитися, стоматологічна клініка проводить профілактичні огляди всім своїм пацієнтам БЕЗКОШТОВНО.

Таке ставлення до своїх пацієнтів стоматологічна клініка виробила з моменту свого відкриття - з 2001 року.
Пропонуємо всім повноцінне лікування - комплекс всіх стоматологічних послуг. У нашій клініці діє дисконтна програма знижок і, при обслуговуванні всієї родини, Ви неодмінно отримаєте досить пристойну знижку на обслуговування найсучаснішими матеріалами, досвідченими і кращими стоматологами Києва.

 

Відгуки про Стоматологічний центр "Інкодент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук