Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологічний центр "Донмедстиль"
Стоматологічний центр Донмедстиль

Стоматологічний центр "Донмедстиль"

Стоматологія

вул. Рози Люксембург, 32 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 9.00- 18.00
+38 (062) 381-10-10
+38 (050) 575-08-33
donmedstyle@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Дорогі друзі!

Стоматологічний центр "Донмедстиль" є офіційним медичним закладом, що має ліцензію Міністерства охорони здоров'я України. Ось вже протягом більше 18 років весь арсенал світової стоматології успішно застосовується для лікування пацієнтів. Ми були одним з перших лікувальних установ, де успішно реалізований інноваційний менеджмент лікувального процесу.

Копітка робота спрямована на створення клініки для якісного лікування жителів України. Але разом з цим, близько півтора десятка років тому несподівано було відкрито таке явище, яке зараз іменується "стоматологічний туризм". На географічній карті в реєстратурі і донині додаються різнокольорові прапорці, що символізують країни проживання наших пацієнтів.

Не без гордості зазначимо, що українська стоматологія є одним з визнаних інтелектуальних виробництв, гідно конкурують з кращими закордонними аналогами. Вітчизняна школа стоматології завжди ставилася традиціями діагностики, клінічними інноваціями і найвищим рівнем мануальних навичок фахівців. Мало хто знає, що, наприклад, популярна "художня реставрація зубів" має українське походження. А що стрімко розвивається стоматологічна імплантація налічує в нашій країні вже понад чверть століття.

Крім того, вартість лікування більш адаптована для локального ринку. Навіть зараз, в період економічних труднощів, співвідношення "ціна / якість" має виражену конкурентну перевагу. Хочемо запевнити, що для наших пацієнтів СТАРІ ЦІНИ ще продовжують діяти.

Величезна увага приділяється постачальникам витратних матеріалів. Тільки оригінальні анестетики, що мають сертифікати і реєстраційні свідоцтва, можуть застосовуватися для лікування пацієнтів. Офіційні імпортери дозволяють гарантувати високу якість і розумну вартість прямого постачання.

Наша команда однодумців завжди надає об'єктивну інформацію, що базується на власних багаторічних клінічних спостереженнях.

З повагою,

Петров Сергій Миколайович

Лікар вищої категорії,

Кандидат медичних наук,

Генеральний директор.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Донмедстиль"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук