Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологічний центр "DENTAREX"
Стоматологічний центр DENTAREX

Стоматологічний центр "DENTAREX"

Стоматологія

пр. Нахімова, 104 , Донецьк, Донецька область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (0629) 53-04-11
Сховати карту

Про установу

 

 

Клініка " Дентарекс " - це якісно новий рівень обслуговування. Ми кожен день вдосконалюємо свої знання для того , щоб за всіма критеріями відповідати категорії топ класу. Високий професіоналізм , використання ультрасучасного обладнання, чітке дотримання самих передових технологій дозволяють нам воістину пишатися нашою роботою . І в майбутньому ми докладемо всі зусилля , щоб всі ті , хто звернувся до нас , відчули нашу увагу і турботу.

Клініка " Дентарекс " створювалася для людей з особливими вимогами до якості і комфорту , що цінують своє здоров'я і індивідуальність , тому наша команда - це не просто фахівці , а люди, що живуть медициною і закохані у свою роботу.

Наша діяльність орієнтована на отримання прибутку і контролювання витрат , тому що тільки фінансово надійна клініка може інвестувати кошти у високоякісне медичне обладнання та наймати висококваліфікований персонал. На сьогоднішній день настала ера нової медицини - високотехнологічної , динамічною і надійною. Ми пишаємося тим , що наша клініка стоїть у ряду невеликої кількості клінік , які успішно надають стоматологічні послуги європейського рівня.

Щоб забезпечити своїм пацієнтам кращий догляд , ми заохочуємо безперервне особистісний та професійний розвиток . З цією метою в нашій компанії кожен співробітник отримує підтримку і додаткове навчання . Тому що результат роботи може бути тільки блискучим . Прекрасний результат сьогодні - це запорука процвітання завтра .

 

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "DENTAREX"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук