Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Алента"
Стоматологічний центр Алента

Стоматологічний центр "Алента"

Стоматологія , Дитяча клініка

пр-т Героїв Сталінграда, 22 , Київ, Київська область
понеднльнік-субота: 9.00 - 20.00 воскресіння - за попередньою домовленістю
+38 (044) 451-61-47
+38(067) 260-51-12
Сховати карту

Про установу

Раді вітати Вас на сайті стоматологічної клініки «А-дента»!


Стоматологічна клініка «А-дента» знаходиться в житловому районі, розташованому поруч з м. Оболонь / м. Мінська. У нашій клініці застосовується новітнє німецьке обладнання і діагностичні системи. Ми гарантуємо нашим пацієнтам «лікування без болю» руками професіоналів. Якщо Ви живете за містом, то, звернувшись до нас, зможете уникнути багатогодинних пробок по дорозі до стоматолога.

Сьогодні в стоматологічній клініці «А-дента» працюють лікарі тільки вищій кваліфікації, постійно націлені на подальше вдосконалення свого професійного рівня.

Ми часто чуємо, коли нам говорять: «Ви не тільки якісна, але і доступна за цінами стоматологія!».


Наші переваги:

Кожен лікар-стоматолог центру «Алента» є професіоналом своєї справи. Наші фахівці регулярно беруть участь у профільних конференціях і проходять курси підвищення кваліфікації.

Постійним клієнтам центру надається безкоштовна послуга по проходженню профілактичного огляду 2 рази на рік.

Особливу увагу в такій галузі як дитяча стоматологія приділяється безболісного лікування. Тому ефективна і якісна анестезія - наш надійний помічник в роботі з маленькими пацієнтами.

Сучасна стоматологія характеризується комплексним підходом до лікування. Сьогодні пацієнти прагнуть не тільки швидко і безболісно усунути виниклі проблеми, але і запобігти появі нових неприємностей.

Росшіренная діагностика та планування лікування особливо важливі в тих випадках, коли процес лікування вимагає участі декількох фахівців. Професіонали стоматологічного центру «Алента» вирішують навіть найскладніші завдання імплантології, ортодонтії та ортопедії із застосуванням матеріалів останнього покоління.

Сучасні клініки характеризуються уважним ставленням до побажань клієнтів. Прагнення до встановлення повного контакту, пояснення необхідності кожної маніпуляції сприяють довірчим відносинам між лікарем і пацієнтом, що особливо важливо для такого фахівця як дитячий стоматолог.

Як і всі стоматологічні клініки, «Алента» жорстко контролює процес стерилізації інструментарію.

Застосування розумної цінової політики у такій сфері як стоматологія дозволяє нам підтримувати оптимальне співвідношення доступної ціни і високого рівня якості.

Використання сучасних технологій і професіоналізм докторів дозволяють нам забезпечувати ефективне рішення будь-яких стоматологічних проблем.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Алента"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук