Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологічний центр
Стоматологічний центр

Стоматологічний центр

Стоматологія

вул. Артема, 94 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 1-а зміна: 9.00 - 12.00, 2-а зміна - 15.00 - 18.00, Сб: 9.00 - 13.00
+38 (062) 381-05-34,
+38 (062) 335-41-35
+38 (050) 243-59-45
Сховати карту

Про установу

Лікування проводять лікарі вищої категорії, які пройшли навчання у кращих вітчизняних і зарубіжних фахівців.

За 15 років роботи - сотні вилікуваних пацієнтів України та зарубіжжя.

Ліцензія МОЗ АД № 063832 від 12.07.2012 р.

Здорові зуби - безцінне багатство, яке, на жаль, важко зберегти в первозданному вигляді. Щира здорова усмішка підсвідомо викликає розташування людей, кажучи про Ваше здоров'я і дружелюбності. Зберегти красу посмішки можна, але все ж інколи не вдається уникнути прикрого захворювання, і один або декілька зубів виявляються ураженими підступним карієсом.

Карієс - слово, яке відоме кожному з нас з дитинства. Щоденне чищення зубів і ретельна захист від демінералізації не можуть остаточно усунути ризик його виникнення, і органічні кислоти роблять свою чорну справу. Емаль на першій стадії залишається такою ж гладенькою, але злегка мутніє і втрачає перлову прозорість. Через час поверхня стає шорсткою, і на твердої тканини зуба утворюється прикрий дефект.

Дитячий стоматолог (Донецьк) впорається зі страхами дитини і допоможе йому не боятися "жахливого доктора". Сучасне обладнання та новітні методи лікування дозволяють здійснювати безболісне лікування маленьких і великих пацієнтів.

Наш стоматолог (Донецьк) вчасно виявить порушення росту і розташування зубів і дасть пацієнтові напрямок до ортодонта - лікареві, який виправить неправильний прикус або аномальне положення зубів. Брекет-системи покликані не тільки повернути красу посмішки, але й не нашкодити здоровим зубах. У нашому стоматологічному центрі Ви знайдете кваліфікованого та уважного лікаря-ортодонта, який зможе Вам допомогти у вирішенні подібної проблеми.

Кваліфікований стоматолог (Донецьк) нашого центру допоможе вирішити неприємності з кореневими каналами і прилеглими тканинами. Частим діагнозом є хронічний пульпіт і періодонтит. Наш лікар проведе лікування подібного запалення і болісної поразки коренів Ваших зубів, що часто дозволяє зберегти власні зуби, не вдаючись до імплантації.

Ефективна профілактика захворювань багато в чому залежить від правильної гігієни зубів. Але підручними засобами не завжди вдається прочистити ті самі "важкодоступні місця" між щільно стоять зубами і в фіссурах - тонких і глибоких складках на поверхні жувальних зубів, в яких найчастіше скупчуються хвороботворні бактерії. Лікар може призвести герметизацію фісур - заповнити їх спеціальним ізолюючим матеріалом. У кожному разі, в нашому стоматологічному центрі знайдеться той самий стоматолог (Донецьк), який допоможе відновити і зберегти здоров'я Ваших зубів. Посміхайтеся із задоволенням!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук