Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна студія "Смайл"
Стоматологічна студія Смайл

Стоматологічна студія "Смайл"

Стоматологія

вул. Саксаганського, 58 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 9.00 - 21.00
+38 (044) 289-25-23
+38 (044) 289-25-24
Головний лікар
Фаловский Олег Григорьевич
Сховати карту

Про установу

Сучасна стоматологічна установка, що має всі найнеобхідніші опції для повноцінного якісного лікування пацієнта. Установка додатково оснащена пилососом і системою очищення води. На установці встановлені скеллер для зняття відкладень за допомогою ультразвуку, сучасні фотополімеризатора і турбінний наконечник з охолодженням та підсвітленням.
Відбілювання зубів
Панорамний цифровий рентген апарат ORTHOPHOS XG 3
Дозволяє виконувати з високою точністю, як звичайні знімки зубів і щелеп, так і знімки синусів (гайморові пазухи), а також знімки скронево-нижньощелепних суглобів. Завдяки наявності цифрового програмного забезпечення, доза рентгенівського опромінення пацієнтів знижена на 90% в порівнянні із звичайними рентген апаратами. У комплекті з апаратом йде програмне забезпечення дозволяє моделювати і планувати на знімку імплантологічного втручання.
вініри
Установка для відбілювання зубів ZOOM-2.
Лампа з холодним галогеновим світлом необхідним для активації гелю в відбілюючої системі ZOOM-2.Обладающая ергономічними параметрами і симпатичним зовнішнім виглядом.
вініри
Автоклав для стерилізації TAU CLAVE 3000.
Автоматичний автоклав для стерилізації матеріалів, інструментів з вакуумною сушкою і підключенням комп'ютера, провідного контроль процесу стерилізації. Використовується спільно з крафт пакетами, в яких зберігається простерилізувати матеріал і інструментарій. Стерилізація в автоклаві дає більш якісний і завжди прогнозований результат. Використання у клініці автоклава, сприяє більш щадному відношенню до інструментарію і більш якісної стерилізації матеріалів.
вініри
Дистилятор ECOWATER SYSTEMS.
Прилад для отримання дистильованої води, необхідний для безперебійної роботи автоклава і стоматологічних установок. Ні для кого не секрет, що вода яка подається по водопровідних трубах, сьогодні містить безліч усіляких добавок і домішок, для роботи на стоматологічних установках ми використовуємо тільки дистильовану очищену від усіляких домішок воду.
вініри
Опромінювачі-рециркулятори бактерицидні ОРБ-2-30 "Фіолет Т 04".
Прилади дозволяють проводити очищення і стерилізацію повітря в кабінетах безпосередньо в процесі роботи. Не вимагають використання спеціальних захисних окулярів і засобів захисту персоналу від опромінення ультрафіолетовим світлом. Завдяки конструкції закритого типу, роблять роботу опромінювачів безпечною для персоналу та пацієнтів. Дозволяють домогтися дуже високого ступеня стерильності повітря в кабінетах клініки.
вініри
VDV endodontic system BeeFill
Новітня система для тривимірної пломбування кореневих каналів з використанням рідкої гутаперчі. Дозволяє дуже точно і якісно запломбувати канали кореня зуба в повному обсязі. Новітня розробка німецької фірми VDV дозволяє добитися якісної пломбування каналів.

Відгуки про Стоматологічна студія "Смайл"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук