Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяСтоматологічна практика "Усмішка"
Стоматологічна практика Усмішка

Стоматологічна практика "Усмішка"

Стоматологія

вул.фрунзе, 6, офіс 139 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 55-37-57
+38 (095) 295-13-44
Fax: +38 (0642) 55-37-98
smile@lep.lg.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна практика «Посмішка» успішно працює в Луганську вже понад 10 років. За цей час ми досягли величезних результатів і завоювали довіру і добру репутацію серед наших пацієнтів. На сьогоднішній день у нас працює сильна команда прекрасних фахівців, які здатні професійно та оперативно надати стоматологічну допомогу навіть в найскладніших випадках, включаючи протезування зубів і амбулаторні хірургічні операції.

Стоматологія - це галузь медицини, яка тісно пов'язана з новітніми технологіями. З кожним днем з'являється більш нове обладнання та методики, тому лікар-стоматолог зобов'язаний постійно підвищувати свою кваліфікацію з метою максимально ефективного обслуговування пацієнтів.

Стоматологія в Україні - це постійно зростаючий ринок, так як догляд за зубами - це не тільки Ваше здоров'я, але і позитивний імідж успішної людини. Сьогодні практики пропонують як прості процедури відбілювання зубів, так і складні операції по протезуванню та трансплантації. Серед такої кількості пропозицій деколи дуже складно зробити вибір і критерії оцінки якості роботи стоматологічної практики стають все вище. Для того, щоб відповідати цим критеріям, необхідно знати потреби пацієнтів і бути налаштованими на кінцевий результат лікування.

Наша стоматологічна практика ставить результат роботи на чолі всього процесу, так як вся команда фахівців зацікавлена в безперервному і динамічному розвитку бізнесу. Незважаючи на те, що наша стоматологічна практика існує вже багато років, ми не перестаємо вдосконалюватися і не зупиняємося на досягнутому. Наші фахівці невпинно відточують свій професіоналізм, відвідуючи стоматологічні симпозіуми з лікування та протезування зубів, виставки.

Протягом усієї історії практики "Посмішка" нам вдалося створити ім'я, яким ми цінуємо і що є гарантією якості наших послуг. Ми не сумніваємося, що візит в нашу практику залишить у вас приємні враження. У практиці ми постаралися створити дружню і комфортну обстановку, що сприяє психологічному спокою і розслаблення.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна практика "Усмішка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук