Медичний порталУстановиСевастопольСтоматологіяСтоматологічна клініка "Влата"
Стоматологічна клініка Влата

Стоматологічна клініка "Влата"

Стоматологія

вул. Карантинна, 16 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 8.30 - 20.00 Сб: 8.30 - 14.00
+38 (0692) 45-37-63
Головний лікар
Копуль Вадим Владиславович
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Влата" створена саме для того, щоб дарувати Вам білосніжні посмішки. Наш пріоритет - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В роботі ми сповідуємо два принципи: відповідальність і надійність. Саме висока якість стоматологічного лікування є сьогодні запорукою здоров'я Ваших зубів. Найсучасніші методи терапії в області косметичної, естетичної та ортопедичної стоматології, високий професійний рівень персоналу, застосування новітніх технологій та високоякісних матеріалів - ось що дозволяє стоматологічній клініці «Влата» пропонувати Вам високу якість обслуговування і домагатися чудових результатів.

Стоматологічна клініка "Влата" існує з 1995 року. Сьогодні в клініці ведеться ліцензований прийом з терапевтичної та ортопедичної стоматології. Естетичним аспектам лікування та протезування зубів наша клініка приділяє особливу увагу. До складу клініки входить власна зуботехнічеськая лабораторія, що дозволяє повністю контролювати якість виготовлення всіх видів реплантов. Клініка "Влата" також володіє сучасної стерилізаційної лабораторією. Ми приділяємо безпеці здоров'я наших клієнтів велику увагу. Інструменти проходять спочатку хімічну обробку розчинами німецької фірми "Bode". Після цього вони автоклавируются у спеціальних індивідуальних пакетах.
Лікарі і зубні техніки клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари з стоматології, беруть участь в наукових симпозіумах і конгресах. Всі стоматологи нашої клініки є членами АСУ (Асоціація стоматологів України).


Принципи роботи
Стоматологічна клініка "Влата"
Безболісність
Ми вважаємо, що у сучасної стоматології немає місця поняттю «біль». Для проведення безболісних маніпуляцій застосовуються сучасні анестетики місцевого знеболювання, які виключають будь-які некомфортні відчуття під час лікування.

Якість
У клініці "Влата" створені всі умови для виконання високоякісних робіт: використовуються тільки сучасне обладнання і новітні технології, що застосовуються високоякісні матеріали. Професійна діагностика дозволяє розглянути всі варіанти лікування і зробити найкращий для Вас вибір.

Комплексний підхід
Спектр надаваних у нашій клініці послуг включає практично всі види стоматологічного обслуговування. Лікування починається з докладної консультації та проведення огляду. Наші фахівці нададуть Вам можливість повного естетичного і функціонального відновлення зубного ряду.

Застосування сучасних технологій
Розробки сучасної стоматології дозволяють відновити красу і здоров'я зубів навіть після серйозних травм і пошкоджень. В нашій клініці пацієнтам пропонується широкий вибір методів естетичної стоматології, допомагає позбутися багатьох психологічних комплексів. Ми виправляємо такі косметичні дефекти, як:
- розміри зубів (дуже великі або дуже маленькі);
- колір (система "Opalescence": домашнє відбілювання під контролем спеціаліста);
- неправильна форма зубів;
- наявність карієсу або інші пошкодження зубів;
- раніше вилікувані зуби, покриті коронками.

Красива посмішка досягається використанням металокерамічних і порцелянових коронок або фотополімерної реставрації зубів.

Стерильність
В нашій клініці впроваджена програма по обробці інструментарію і кабінетів відповідно до стандартів Всесвітньої Організації охорони Здоров'я: "Анти-СНІД", "Анти-гепатит B". Довіра наших клієнтів - найкраще свідчення нашої надійності та відповідальності.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
У клініці "Влата" уважно ставляться до кожного пацієнта, забезпечуючи високий рівень обслуговування. Попередня консультація у фахівця включає огляд та визначення оптимального способу лікування. Кожен пацієнт інформується про тривалості і вартості відновлення здоров'я зубів. Використання всіх медичних препаратів проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Влата"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук