Медичний порталУстановиДніпропетровськСтоматологіяСтоматологічна клініка "ВитЭлит"
Стоматологічна клініка ВитЭлит

Стоматологічна клініка "ВитЭлит"

Стоматологія

вул. Плеханова, 7 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 370-36-36
vitelit@gmail.com
Сховати карту

Про установу

 Наша клініка була заснована в 1999 році і з тих пір наш колектив професіоналів об'єднаний однією метою - зробити Ваш стоматологічний статус - стоматологічним здоров'ям. В нашій клініці тільки висококваліфіковані сертифіковані, ліцензовані фахівці. Клініка оснащена найновішим та технічно актуальним обладнанням, дотримуються всі санітарно-епідеміологічні норми і правила стерилізації.

 Ми вважаємо, що дарувати Вам красиві і здорові посмішки - це справа надзвичайної важливості! Більше 10 років ви вдосконалювали свій професіоналізм і накопичували лікарський досвід, для того щоб Ви отримали саму якісну стоматологічну допомогу. Тому, Ми щасливі, запропонувати Вам повний і широкий спектр стоматологічних послуг.

 З особливою гордістю хотілося б сказати, що в клініці ведеться активний дитячий прийом, профілактичний, а також диспансеризація вагітних, адже здоров'я зубиків дорослих людей багато в чому залежить від стоматологічної культури і освіченості наших матусь.

 Тут Ви отримаєте не тільки професійну допомогу в стоматологічному кріслі, а й повну вичерпну інформацію про те, як доглядати за своїми зубами в період між профоглядами, як навчити дитину чистити зубки так, що б йому подобалося це робити!

 Наш колектив - це не просто група людей об'єднаних однією метою, це справжня дружна сім'я, де всі самі складні і прості разі не залишаються без сімейного ради - консиліуму! Адже найкраща діагностика - це комплексна, а значить грамотна діагностика.

 Ми співпрацюємо з найсучаснішими лабораторіями міста і України. В нашій клініці поки немає обладнання для проведення ортопантомографії і комьютерной томографії, але Ми знаємо, де це роблять добре і на самому якісному обладнанні.

Спеціалісти

Стоматолог, Імплантолог, Ортодонт, Пародонтолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "ВитЭлит"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук