Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "VIP-LINE"
Стоматологічна клініка VIP-LINE

Стоматологічна клініка "VIP-LINE"

Стоматологія , Клініка

вул. Михайла Драгоманова 6/1, оф.1700 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00- 21.00
+38 (044) 362-74-78
+38 (067) 997-00-58
VL-stom@bk.ru
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка Київ VIP- Line знаходиться на Позняках. Від імені команди професіоналів ми хочемо запропонувати весь комплекс послуг:

доросла та дитяча стоматологія ;

чищення зубів;

видалення зубів ;

імплантація зубів ;

лікування пародонтиту , пульпіту ;

пломбування зубів ;

вирівнювання зубів ;

установка брекетів , вінірів ;

протезування .

Стоматологічна клініка Київ VIP- Line надає якісну стоматологічну допомогу , використовуючи найсучасніше обладнання зарубіжних компаній-виробників. Наші стоматологи в своїй роботі використовують дорогі та надійні композитні матеріали. А атмосфера в нашій клініці своєму розпорядженні до приємного проведення часу . Ви не помітите , що прийшли в стоматологічну клініку Київ . Затишна , доброзичлива і навіть стильна обстановка зустріне відвідувачів VIP -Line.

Попередньо ми проводимо якісну діагностику , щоб визначити ступінь ускладнень і площа робіт . Приділяючи велику увагу своїй репутації , VIP- Line стежить за тим , щоб кожен наш пацієнт залишався задоволеним результатом . А результатом нашої роботи є ваша здорова і красива посмішка !

НЕ БІЙТЕСЯ ПОСМІХАТИСЯ !

Багато хто з дорослих , не те , що дітей , боятися відвідувати стоматолога. В їхній свідомості вкоренилося спогад про неакуратних стоматологів , які не шкодували свого пацієнта і робили роботу абияк. Ця боязнь стає причиною того , що хворий надовго відкладає похід в клініку і прирікає свої зуби на руйнівну дію хвороб: карієс , парадонтит , пульпіт .

Стоматологія Позняки VIP- Line - це, насамперед , турбота про клієнта. Новітнє обладнання та кваліфіковані фахівці , які застосовують у своїй практиці тільки передові і найбільш щадні методи лікування. Ми ніколи не вдаємося до хірургічних методів , якщо зуби ще можна вилікувати , адже не може бути нічого краще власних зубів. Стоматологія Позняки VIP- Line - це можливості посміхатися широко і щиро . Всі наші клієнти , виходячи з клініки , роблять саме так . Привід для цього дійсно суттєвий - чарівна усмішка , що робить вас молодше , обаятельнее та привабливішим.

Якщо ж вам потрібен стоматолог , який зможе видалити зуб або встановити протез на місці вилученого , то наша стоматологія Дарниця VIP- Line - саме те , що вам потрібно . Різноманітні види протезів , способи їх установки , швидкі та надійні послуги , кращі фахівці своєї справи - ​​все це характеризує нашу клініку і дає вам можливість скористатися справді якісними послугами.

СТОМАТОЛОГІЯ КИЇВ. ЦІНИ .

Стоматологічна клініка VIP- Line пропонує вашій увазі широкий спектр послуг з лікування і профілактики захворювань зубів і періодонта , а також послуги естетичної медицини , які допоможуть вам знайти просто сліпучу посмішку , а разом з нею , і впевненість в собі. Скільки коштує ця впевненість , якої забезпечує вас наша стоматологія Київ ? Ціни , ви здивуєтеся , дійсно доступні, і це незважаючи на використання якісного і безболісного лікування.

Низькі ціни при високій якості стали одним із пріоритетів нашої роботи. Ми пропонуємо вашій увазі велику різноманітність послуг , вартість кожної з яких визначається індивідуально залежно від ціни витратних матеріалів , складності лікування , необхідності в додаткових витратах або лікуванні супутньої патології. Однак , навіть не дивлячись на це , стоматологія Київ ціни у нас набагато нижче таких у інших сучасних клініках.

VIP- LINE : " ЗДОРОВІ ЗУБИ - задоволені люди " .

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "VIP-LINE"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук