Медичний порталУстановиТернопільСтоматологіяСтоматологічна клініка "Сучасної стоматології Прощиних"
Стоматологічна клініка Сучасної стоматології Прощиних

Стоматологічна клініка "Сучасної стоматології Прощиних"

Стоматологія

вул. Родини Барвінських, 6 , Тернопіль, Тернопільська область
+38 (0352) 52-38-00
Fax: +38 (0352) 52-39-00, +38 (0352) 23-46-79
ternopil@orthopro.com.ua
Головний лікар
Прощин Оксана Яромлавівна
Сховати карту

Про установу

 

"Клініка сучасної стоматології Прощиних" заснована у 1998 році. Засновниками є Михайло та Оксана ПРОЩИН, випускники Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця 1984 року. ПРОЩИН Михайло Іванович – заслужений лікар України, член правління АІУ (Асоціації імплантологів України), голова Тернопільського обласного осередку Асоціації імплантологів України, член ICOI (Міжнародної організації імплантологів), лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії.

Відкрита, щира посмішка дає нам надзвичайно багато: піднімає настрій, встановлює контакти, відчиняє двері й будує кар'єру, покращує самопочуття і підвищує працездатність. Кажуть: "Краса врятує світ". А хто врятує красу?

ПРОЩИН Оксана Ярославівна – член EOS (Європейської Асоціації ортодонтів), член АОУ (Асоціації ортодонтів України), голова обласного осередку Асоціації ортодонтів України, лікар-стоматолог-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії.

У Тернополі про це подбала дружна і талановита родина лікарів-стоматологів – Михайло та Оксана ПРОЩИН, створивши Клініку сучасної стоматології Прощиних. 

Що означає "комфортне лікування" у Клініці Прощиних розумієш одразу, переступивши поріг клініки.

Перше, на що звертаєш увагу, – це особлива атмосфера, яка тут панує. Жодних натяків на медичний заклад. Ексклюзивний дизайн, продуманий до дрібниць, спокійна гама кольорів, багато світла, квітів, привітний та ввічливий колектив. Панує атмосфера тепла, затишку і доброзичливості. Гарні враження підсилює постійно лунаюча приємна музика. Вражає "стіна дипломів", яка свідчить про систематичне підвищення кваліфікаційного рівня персоналу клініки.

Ще однією особливістю є те, що жоден відвідувач ні на хвилину не залишається без уваги: з ним постійно знаходиться або лікар, або асистент, або адміністратор.

Тут уміють цінувати не тільки людину, але і її час. Прийом організовано таким чином, що ніхто із пацієнтів не перебуває в очікуванні.

Усе це сприяє тому, щоб пацієнт не відчував дискомфорту в ході лікувального процесу. Філософія "Клініки сучасної стоматології Прощиних" та основні пріоритети лікування полягають у:

комплексному індивідуальному мультидисциплінарному підході до створення естетики посмішки і здоров'я кожного пацієнта з обов'язковим обгрунтованим планом лікування;

орієнтації на сімейне лікування;

наданні усіх видів стоматологічної допомоги:

ортодонтія;

імплантологія;

лікування дисфункцій СНЩС;

створення ідеальної оклюзії та лицевої естетики;

лікування та реставрація зубів;

протезування;

професійна гігієна та профілактика стоматологічних захворювань.

Стати пацієнтом клініки дуже просто. Звернувшись до нас, людина має зробити діагностичні рентгенівські знімки – ортопантомограму, телерентгенограму, пройти сеанс професійної гігієни, отримати консультацію головного лікаря ПРОЩИНА М.І.

Під час консультації пацієнт отримує коротку, проте змістовну інформацію про стоматологічні захворювання та методи їх лікування, бере участь в обговоренні стану своєї порожнини рота і зубів та отримує інформацію про можливі варіанти лікування. Тільки після цього він може розпочати комплексне лікування, яке проводить команда високопрофесійних лікарів за принципом вузької спеціалізації.

Клініці – 12 років, і за цей період сформувалась своя філософія, яка відрізняється від інших:

– ми не лікуємо один окремий зуб, виділений з системи, а повертаємо здоров'я всій системі;

– ми не закріплюємо своєю протезною роботою набуті пацієнтом зубощелепні деформації, а спочатку ортодонтично усуваємо їх і лише потім проводимо повну естетичну реставрацію зубного ряду;

Клініка розташована в центральній діловій частині Тернополя, займає два поверхи, загальна площа становить 250 квадратних метрів. Зараз клініка складається з п'яти лікувальних кабінетів, рентгенкабінету, операційного блоку, стерилізаційної, реєстратури, адміністрації, зручних просторих холів, кімнати відпочинку для працівників.

 

Відгуки про Стоматологічна клініка "Сучасної стоматології Прощиних"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю