Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна клініка "Стоматологія Зубки Зуби"
Стоматологічна клініка Стоматологія Зубки Зуби

Стоматологічна клініка "Стоматологія Зубки Зуби"

Стоматологія

вул. Героїв Сталінграда, 32 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 787-48-46
+38 (097) 254-62-36
+38 (096) 439-44-34
Сховати карту

Про установу

У стоматологічній клініці Зубки Зуби пропонують сучасні методи естетичної медицини - від реставрації зубів до скайсинга. Мода на гарну посмішку незмінна, бажання володіти кращим природним аксесуаром - бездоганними зубами - ясна і заохочуване. Переглядаючи яскраві фотографії з відпустки, очікуєш побачити на них щасливих людей з усмішками, білизну яких вигідно підкреслює засмагла шкіра.
Стоматологи клініки Зубки Зуби щодня отримують прохання клієнтів зробити їх посмішку гідною кіноекранів. І хоча цей процес досить трудомісткий і вимагає зусиль цілої команди професіоналів, очікуваний результат, безумовно, буде досягнутий. Зараз в області естетичної стоматології використовуються тільки нові прогресивні методи лікування, завдяки яким в будь-якому віці можливо мати красиві, а головне, здорові зуби. Краса посмішки залежить не тільки від білизни зубів, але і від їх форми, положення, прикусу. Саме тому робота косметичного стоматолога починається з ортодонтії - вирівнювання зубних рядів. Адже, як зі знанням справи помічають стоматологи, саме гармонійне положення зубів в першу чергу створює враження знаменитої голлівудської усмішки.
Стоматологія розвивається дуже динамічно, і клієнти, які уважно стежать за зубами і кожні півроку відвідують лікаря, встигли це помітити. Постійні нововведення характерні, більшою мірою, саме для ортодонтії. Вирівнювання зубів - тривалий процес, який, тим не менш, не повинен доставляти незручностей клієнту. Крім класичних металевих брекетів, в стоматології Зубки Зуби пропонують широкий вибір малопомітних брекет-систем: керамічні, сапфірові та лінгвальні. Останні встановлюють на внутрішній стороні зуба, тому вони абсолютно непомітні для оточуючих. А ось сапфірові брекети в Європі та Америці свідчать про престиж і матеріальному достатку людини, виконуючи часом функцію ефектного аксесуара. Якщо проблема клієнта полягає в інших дефектах, таких як сколи, неправильна форма зубів або великі щілини між ними, косметичні стоматологи вдаються до методу художньої реставрації, включає відновлення тканин зуба, вибір кольору і прозорості матеріалу, коригування форми зубів, зміну їх положення.
Стоматологія Зубки Зуби використовує новітні технології протезування, працюючи з безметалової керамікою. Головною перевагою коронок, полукоронок і вкладок без металевої основи є не тільки їх міцність і гіпоалергенних, але і те, заради чого ми власне заговорили про те - практично необмежені естетичні можливості реставрації зубів, особливо при дефектах передніх зубів. Колір такий коронки буде абсолютно ідентичний кольору ваших зубів. Такий результат досягається за рахунок прозорості матеріалу і його здатності відображати колір, до того ж коронка має ідеальне крайове прилягання і не викликає почервоніння ясен. Ще одна можливість естетичної медицини бере свій початок у стародавній історії. Сучасний скайсинг - прикраса зубів дорогоцінними каменями - нагадує екзотичний звичай просвердлювати отвори в передніх зубах і вставляти в них камінчики, квіточки, кільця. Такий спосіб самовираження чи залишиться непоміченим. Можливості скайлинга безмежні: можна вибрати потрібну форму, колір і матеріал, з якого фахівці зроблять прикраса.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Стоматологія Зубки Зуби"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук