Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна клініка "Стоматологія"
Стоматологічна клініка Стоматологія

Стоматологічна клініка "Стоматологія"

Стоматологія

вул. Ладозька, 4 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 9.00 - 19.00 Сб-Нд: 9.00 - 15.00
+38 (061) 213-32-98
+38 (068) 446-43-08
stomat_clinic@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Клініка "Стоматологія" - спеціалізована стоматологічна клініка, в якій зуби кожного пацієнта змінюються, стаючи здоровими і красивими!

Клініка гарантує максимально якісне та безболісне лікування зубів, завдяки використанню ультрасучасного обладнання, кваліфікації та досвіду лікарів - стоматологів.

Під час свого першого прийому в стоматології пацієнт отримує повноцінну комплексну консультацію. Лікар - стоматолог окреслює коло існуючих проблем, розраховує вартість лікування (ціни стоматології приємно дивують більшість нових пацієнтів), після чого пацієнт самостійно вибирає зубного лікаря (консультує його або будь-якого іншого) і зручний для себе час лікування.

В зубній клініці проводиться лікування зубів будь-якого ступеня складності, будь то лікування карієсу, відбілювання зубів, протезування зубів (металокераміка тощо), виправлення прикусу (зверніть увагу на ціни стоматології).

Клініка "Стоматологія" використовує продукцію світових лідерів, що дозволяє застосовувати передові методи лікування зубів, наприклад, художню реставрацію.

Ми надаємо послуги по виправленню прикусу, допомагає скоригувати розміщення окремих зубів. Лікарі - ортодонти широко застосовує новітні технології, завдяки яким ортодонтичне лікування зубів пере вікові обмеження.

В нашій клініці практикується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Всі співробітники стоматологічної клініки намагаються створити максимально комфортні умови для пацієнтів: це і повне знеболення сучасними анестетиками, не викликають алергію, і затишний комфортабельний зал очікування, низькі ціни і багато іншого.

Клініка "Стоматологія" - це згуртована команда грамотних і порядних фахівців, готових до вирішення найскладніших завдань.

Ми використовуємо у своїй практиці лікування зубів всі самі передові матеріали і технології, розроблені сучасною медициною

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Стоматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук