Медичний порталУстановиСімферопольСтоматологіяСтоматологічна клініка "Стоматологія 32"
Стоматологічна клініка Стоматологія 32

Стоматологічна клініка "Стоматологія 32"

Стоматологія

вул. Єнісейська, 20 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 48-93-63
+38 (095) 577-81-60,
+38 (050) 749-97-79
Сховати карту

Про установу

" Стоматологія 32 " - це стоматологічна клініка для всієї родини.

Принципи роботи:

Послідовність

Обов'язкова умова якісної стоматології - її послідовність , планування і діагностика , які спираються на професійну команду і передові технології. Тому наша робота з кожним пацієнтом відбувається в суворій відповідності із загальноприйнятими стандартами в галузі естетичної стоматології , точне виконання яких дозволяє отримати запланований результат.

Згуртована команда

Стоматологічна команда нашої клініки не просто , професіонали , а люди по- справжньому живуть цією роботою , що приділяють багато уваги і часу самовдосконалення та навчання останнім тенденціям в області стоматологічної реабілітації.

Власна зуботехнічна лабораторія

Наявність власної зуботехнічної лабораторії дозволяє нам здійснювати всі види ортопедичних робіт на власній території. Наші зубні техніки безпосередньо можуть побачити індивідуальні особливості вашої посмішки і з'ясувати всі ваші побажання , для досягнення максимально естетичного результату .

Чесність

Максимальна задоволеність отриманим результатом - це філософія нашої роботи. Адже кінцева мета Стоматології 32 - стати для Вас надійним партнером , якому Ви могли б усвідомлено довірити одне з найважливіших у житті справ : турботу про своє здоров'я.

Будемо дуже раді знайомству з кожною новою посмішкою.

Спеціалісти

Зубний технік, Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Стоматологія 32"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук