Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Радодент"
Стоматологічна клініка Радодент

Стоматологічна клініка "Радодент"

Стоматологія

вул. Гоголівська, 22/24, офіс 21 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (044) 486-67-60
+38 (097) 868-01-91
+38 (066) 659-84-50
Головний лікар
Гурандо Вячеслав Радомирович
Сховати карту

Про установу

Умови, створені в нашій клініці, максимально виключають неприємні відчуття від лікування зубів. Також ми намагаємося максимально зберігати і відновлювати зруйновані зуби не тільки протезуванням, але і за допомогою реставрацій. Ми також допомагаємо зберегти здорові зуби, рекомендуючи і застосовуючи гігієнічні процедури і приділяючи увагу лікуванню пародонтозу.

Ми пропонуємо найбільш доцільний план лікування, і, якщо це можливо, коригуємо його, прислухаючись до побажань пацієнта. Також ми спостерігаємо за станом зубів, динамікою одужання, намагаємося своєчасно виявляти захворювання у своїх пацієнтів, для цього кожні півроку пацієнти запрошуються на профілактичні огляди, корекцію реставрацій і професійну гігієну.

Клінікою керує Гурандо В'ячеслав Радоміровіч, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, автор цілого ряду наукових праць і винаходів.

Спілкування лікаря з пацієнтом не закінчується в день здачі роботи, а лікар допомагає пацієнтові пройти неминучу адаптацію до зубних протезів. Таким чином, звикання до зубних протезів проходить м'яко і безболісно. Наші лікарі готові провести повноцінну консультацію з складанням плану лікування, в доступній формі провести порівняльну характеристику різних методів лікування і протезування, розповісти про склад і властивості матеріалів. При складанні плану лікування лікар орієнтує пацієнта про терміни виконання робіт, а також складає попередній фінансовий план лікування з точністю до 5-10%. У нашій клініці постійно здійснюється санітарний контроль та підтримується стерильність інструментарію.

Наші переваги:
Місце розташування клініки
Правильна постановка діагнозу і раціональне протезування, лікування та профілактика
Зручність оплати
Сучасні методи протезування, лікування та профілактики
Високоякісні матеріали для протезування та лікування
Гарантії
Програма лояльності

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог, Ортопед, Ендодонт, Гігієніст, Терапевт, Хірург

Відгуки про Стоматологічна клініка "Радодент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук