Медичний порталУстановиОдесаСтоматологіяСтоматологічна клініка "ОВАСАК"
Стоматологічна клініка ОВАСАК

Стоматологічна клініка "ОВАСАК"

Стоматологія

вул. Троїцька, 11А , Одеса, Одеська область
Пн-Сб: 9.00 - 19.00
+38 (048) 784-01-07
+38 (048) 784-01-08
Сховати карту

Про установу

Важливою особливістю нашої клініки є те що ми надаємо пацієнтам максимальний спектр стоматологічних послуг - від діагностики, терапії ортодонтії до хірургії та ортопедії. Всі лікуючі фахівці - лікарі вищої категорії. У клініці створена, що для пацієнтів теж важливо, сприятлива психологічна обстановка. Доброзичливе ставлення персоналу укупі з його професіоналізмом, готовністю відповісти на будь-які питання пацієнтів не залишаються без їх уваги.

Вартість лікування у нас не вище ніж у інших приватних клініках. Мало того, плата за надання хірургічної допомоги в центрі навіть нижче ніж у наших колег, оскільки ми співпрацюємо з низкою зарубіжних фірм, що виробляють матеріали для хірургії. "ОВАСАК" є ексклюзивним представником цих фірм і, отримуючи матеріали за мінімальними цінами, відповідно знижує вартість своїх стоматологічних послуг.

Якість послуг клініки підтверджено низкою нагород. Наприклад, у 2003 році стоматологічний центр "ОВАСАК" був нагороджений рейтинговою компанією "Золота фортуна" срібною медаллю і дипломом у номінації "За створення сучасної клініки і вагомі досягнення в якості стоматологічних послуг".

Спеціалісти

Стоматолог, Хірург, Ендодонт, Ортодонт, Ортопед

Відгуки про Стоматологічна клініка "ОВАСАК"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук