Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Ортолайф"
Стоматологічна клініка Ортолайф

Стоматологічна клініка "Ортолайф"

Стоматологія

вул. Тургенєвська, 76-78 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 9.00 - 20.00
+38 (044) 484-12-12
+38 (067) 374-12-12
Сховати карту

Про установу

Філософія нашої клініки полягає в тому, щоб допомогти кожному пацієнту отримати кваліфіковану консультацію, а потім комплексне обстеження і лікування зубів, яке включає в себе весь спектр стоматологічних послуг, зберігаючи при цьому довірчі відносини між пацієнтом і лікарем, а також всього обслуговуючого персоналу. Адже тільки своєчасно розпочате лікування зубів і командна робота здатні принести високоякісний результат.

У нашій стоматологічній клініці в Києві Ви можете отримати не тільки стандартні стоматологічні послуги, а й пройти обстеження з використанням високотехнологічного обладнання, зробити панорамний знімок і комп'ютерну томографію, за результатами яких лікар-стоматолог зможе визначити необхідний обсяг і спектр лікування, відновити необхідні зубні одиниці і , при необхідності, отримати такі послуги, як імплантація та протезування.

Кожен лікар має вузьку спеціалізацію, що гарантує відмінну якість роботи та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нас успішно застосовуються новітні технології: лазерна установка, мікроскоп, відбілююча лампа Zoom, система вирівнювання зубів Инвизилайн, лінгвальні брекети "Інкогніто". Професійна діагностика дозволяє вибирати найбільш оптимальний метод лікування, який дасть максимальний результат.

Клініка "Ортолайф" використовує останні технології комп'ютерної діагностики, вони дозволяють систематизувати підхід до лікування.
У складних випадках для прийняття оптимального рішення для повного відновлення функцій та естетики зубного ряду збираємо консиліум лікарів.
Увага і доброзичливе ставлення співробітників клініки до пацієнтів, забезпечення комфортних умов перебування їх у клініці - запорука успішного лікування пацієнтів, зростання популярності клініки "Ортолайф".

Стоматологічна клініка "Ортолайф" приємно здивує Вас співвідношенням якості обслуговування і ціни.

Фахівці

Стоматолог

Терапевт

Ортодонт

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт, Терапевт

Відгуки про Стоматологічна клініка "Ортолайф"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук