Медичний порталУстановиПолтаваСтоматологіяСтоматологічна клініка "Odontopractica" (Одонтопрактика)
Стоматологічна клініка Odontopractica (Одонтопрактика)

Стоматологічна клініка "Odontopractica" (Одонтопрактика)

Стоматологія

вул. Конституції, 11 А , Полтава, Полтавська область
Пн-Пт: 9.00 - 21.00 Сб: 10.00 - 18.00 Ургентний режим: Сб: 18.00 - 21.00
+38 (05322) 7-40-72
+38 (0532) 50-95-25
+38 (066) 979-01-28
optident@ukr.net, optident@list.ru
Головний лікар
Могильник Андрій Володимирович
Сховати карту

Про установу

Наші принципи
  • Ми надаємо допомогу, а тому розраховуємо на відкритість і довірчий діалог з пацієнтом, прагнемо порозуміння і співпраці.
  • Ми не змушуємо платити дорого, зате завжди пропонуємо вибір цінового рівня допомоги, відповідного можливостям пацієнта.
  • Мінімум зручностей, максимум знеболювання і уваги до кожного.
  • Найвища якість незалежно від цінового рівня роботи.

Автономність - якість підприємства (клініки), що впливає на якість допомоги.

Наша клініка має повний виробничий цикл бо ми практикуємо у всіх областях стоматології і маємо власну зуботехнічну лабораторію. Це дозволяє оперативно підключати» необхідних фахівців і, у випадку необхідності, надавати допомогу максимально інтенсивно та швидко. Крім того, завдяки зосередженню в межах одного підприємства всіх етапів і видів стоматологічної допомоги, виникають додаткові можливості контролю і поліпшення якості.

 
Історія розвитку першої приватної клініки Odontopractica

Наше підприємство було засноване в 1990 році (перша назва «Дента»). В складі підприємства на той час працювали два лікарі - Подружжя Володимир і Любов Могильники. Одним з асистентів працював їхній син - Олексій - студент Полтавського медичного коледжу. На той момент це було єдине в Україні приватне медичне підприємство.

Головним мотивом створення підприємства було бажання повернутися до традиційних професійних та загальнолюдських цінностей в загальноприйнятому цивілізованому їхньому розумінні, оволодіти цивілізовану модель медичної допомоги.

На першому етапі підприємство орендувало стоматологічний кабінет на невеликому консервному заводі в місті Полтава. Через півтора року вдалося закупити мінімальна кількість обладнання, орендувати приміщення в центрі міста і організувати власний стоматологічний кабінет. Ще через рік обладнали ще один кабінет у тому ж приміщенні. Протягом наступних 4-5 років нам вдалося розширити клініку на орендованих площах у 3 кабінетів і зуботехнічної лабораторії, закупити обладнання для кабінетів і лабораторії, викупити орендоване приміщення.

У створенні клініки Odontopractica брали участь три покоління нашої сім'ї. Мій батько - Могильник Василь Опанасович був відомим у місті стоматологом. Він організовував у 60-ті роки ортопедичне відділення обласної стоматологічної поліклініки і довго керував ним. Його досвід, стиль спілкування з пацієнтами, ставлення до людських проблем допомагають нам і зараз. В клініці працюють також представники молодшого покоління нашої родини - Андрій, Юлія і Артем.

На поточний момент клініка Odontopractica функціонує в обсязі 4 кабінетів (6 крісел) і зуботехнічної лабораторії на два техніки. Клініка орієнтована на надання широкого спектру стоматологічної допомоги в широкому діапазоні цін (на більшість робіт пропонується 3 цінових рівня виконання). Тобто ми намагаємося охопити всі види стоматологічної допомоги та надавати їх максимальній кількості людей. У цьому полягає корінна ідея нашої моделі бізнесу - надавати допомогу всім, хто її потребує.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Odontopractica" (Одонтопрактика)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук