Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Медлайт"
Стоматологічна клініка Медлайт

Стоматологічна клініка "Медлайт"

Стоматологія

вул. Радунська, д. 1/10 , Київ, Київська область
+38 (044) 533-92-15
info@medlt.com.ua
Сховати карту

Про установу

"Медлайт" - стоматологічна клініка з більш ніж 10-річною історією . Клініка була заснована лікарями, які мають багаторічний досвід роботи у практичній охороні здоров'я та медицині. Це сприяло об'єднанню всього самого необхідного для здоров'я ваших зубів, оснащенню якісним медичним обладнанням , що гарантує вам професійний підхід в діагностиці і лікування.

За 10 років клініка заробила репутацію вашого надійного партнера, перевіреного часом. Ми піклуємося про наших пацієнтів, прагнемо створити відчуття комфорту, затишку і подарувати щасливу посмішку і вже дорослим пацієнтам, і самим маленьким відвідувачам.
У нас кожен пацієнт отримує комплексні стоматологічні послуги. Ми усвідомлюємо всю цінність здоров'я, саме тому створюємо всі умови для своєчасної та кваліфікованої допомоги. Завдяки нашим фахівцям ми допоможемо вам забути про зубний біль, страху і дискомфорті. У клініці працюють досвідчені лікарі, які поставляться з розумінням до вашої проблеми і зроблять все необхідне, щоб будь-яка процедура пройшла швидко, якісно і максимально безболісно для вас.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Медлайт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук