Медичний порталУстановиМаріупольСтоматологіяСтоматологічна клініка "МедАрт"
Стоматологічна клініка МедАрт

Стоматологічна клініка "МедАрт"

Стоматологія

пр-т. Металургів , 97, ор-р у дворі клубу , Маріуполь, Донецька область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб-Нд: 9.00 - 14.00
+38 (0629) 34-30-00
+38 (0629) 42-75-85
+38 (0629) 42-76-22
medart@mail.ru
Головний лікар
Гринченко Павел Петрович
Сховати карту

Про установу

У Маріуполі стоматологічна клініка "МедАрт" існує вже 17 років. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік міста. Спочатку клініка називалася "Термінал", тепер "МедАрт". Змінилася тільки назва, принцип та майстерність роботи співробітників залишилися ті ж. Працюють тут висококваліфіковані фахівці. У "МедАрте" зібрані практично всі існуючі фахівці в області стоматології. Є дитячий лікар-стоматолог-терапевт, хірург, терапевт та ортопед.


Фахівці клініки "МедАрт" багато вчаться. Мають певні атестаційні категорії. Навчання проходять в Росії, Україні, Німеччині та Японії. Не кожен український стоматолог отримує запрошення на навчання в іншій країні. Зубний технік клініки "МедАрт" Карпінська Марина Сергіївна другий раз їде в Німеччину, а так само проходила навчання в Японії. Всього ж від України на навчання в Японії було запрошено чотири техніка - найталановитіші стоматологи!

Велику увагу клініка "МедАрт" приділяє дітям. Природно, що маленькі пацієнти потребують певного підходу, психологічної роботи. Доводиться багато часу витрачати на вмовляння. Але ми для них підготували спеціальні подарунки. Даруємо кольорові картинки, зубні щітки. Тобто, заохочуємо їх і вони з радістю йдуть лікувати до нас свої зубки. У вихідні дні в клініці "МедАрт" працює невідкладна допомога. Ситуації быво різні, тому у нас завжди черговий лікар зможе дати безкоштовну консультацію.

В умовах кризи наші ціни залишилися колишніми. В цілому ж, по місту Маріуполю вартість наших послуг середня. Є клініки, де ціни дорожче. Тут важливо зазначити, що є різні матеріали, що використовуються в лікуванні, доступні для будь-якої категорії клінтів. Так само багато що залежить від методу лікування. Тому, при обстеженні пацієнта наші стоматологи доступно пояснюють людині, в чому специфіка лікування, показують обсяг майбутньої роботи.

Клініка "МедАрт" співпрацює з "Азовською кредитної компанією", тобто, наш пацієнт може взяти кредит на лікування, є можливість отримати кредит на місці, можлива оплата через термінал.

Також ми співпрацюємо з київськими страховими компаніями, які нам довіряють і цінують нашу працю. Це такі, як СК "Універсальна", СК "Прем'єр-Асістанс", УАСК "АСКА", СК "Юніверсал-Асистенс", СК "Кред-Киоссик", АСК "Інто Україна",СК "Провідна", СК "ХЭ1 Страхування", СК "Кору Україна", СК "Іллічівська" та СК "Сос Сервіс - Україна".

Серед наших постійних клієнтів багато іноземців. Традиційно влітку приїжджають багато людей на відпочинок до своїх рідних, вони не забувають про своє здоров'я. Лікують зуби у нас! А потім, приїжджаючи до себе додому, обстежуються у своїх стоматологів, які відзначають майстерність наших маріупольських лікарів. Це хороший показник!"

Відгуки про Стоматологічна клініка "МедАрт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук