Медичний порталУстановиКременчукСтоматологіяСтоматологічна клініка "МедАрт"
Стоматологічна клініка МедАрт

Стоматологічна клініка "МедАрт"

Стоматологія

бул. Пушкіна, 8 А , Кременчук, Полтавська область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (0536) 78-00-58
+38 (097) 769-45-58
Сховати карту

Про установу

 

З 2002 року стоматологія "МедАрт" успішно працює на ринку стоматологічних послуг в м.кременчуці Полтавської області. За роки роботи ми встигли завоювати високу довіру і подяку наших пацієнтів. Наша стоматологія, по праву - одна з кращих в області, заслужила репутацію медичного закладу, де на першому місці - якість послуг, професіоналізм лікарів, уважне ставлення до пацієнтів.

Наша команда фахівців під керівництвом головного лікаря вищої категорії Франчука Олександра Васильовича - це професіонали високого рівня, яких об'єднує щира відданість своїй справі.

Об'єднавши кращих фахівців і кращі стоматологічні традиції, ми створили лікувальний заклад, в якому ви можете отримати весь комплекс стоматологічних послуг на найвищому рівні.

Наша стоматологія займає комфортабельна будівля, побудоване спеціально для стоматологічної допомоги. Медарт має власну зуботехнічну лабораторію, що розширює спектр послуг по протезуванню і підвищує їх якість.

Затишна обстановка і приємна музика, сучасна апаратура і новітні технології, високу майстерність і доброзичливість фахівців допоможуть Вам відчувати спокій і впевненість під час перебування у нас.

Ви будете задоволені якістю надання допомоги: мінімум занепокоєння в процесі лікування і максимум задоволення від його результатів

Відгуки про Стоматологічна клініка "МедАрт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю