Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна клініка "Маргодент"
Стоматологічна клініка Маргодент

Стоматологічна клініка "Маргодент"

Стоматологія

вул. 40 років Сов. України, 68/5 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 218-75-55
Сховати карту

Про установу

Стоматологія в Запоріжжі МАРГОДЕНТ просте і елітне протезування ціни прийнятні

Сучасна стоматологія Запоріжжя перетворює життя людини, дає впевненість у собі і дозволяє повноцінно використовувати кожен момент життя, не відволікаючись на дискомфорт, а іноді й серйозні проблеми. Головним завданням кожної людини, що піклується про стан зубів та порожнини рота, є знайти високопрофесійну стоматологічну клініку, яка візьме на себе всю відповідальність за Ваше здоров'я. Клієнти СТОМАТОЛОГІЇ МАРГОДЕНТ мають у своєму розпорядженні повний спектр послуг по лікуванню і профілактиці захворювань зубів і, головне, лікарів-стоматологів, які виконують всі стоматологічні процедури професійно і на високому рівні. Наші пацієнти не бояться стоматологів! Вони нам довіряють!

Кольорові брекети в Запоріжжі. Завдяки стоматології Маргодент Ви сьогодні можете додати новий елемент кольору в Ваше ортодонтичне лікування. Ви обираєте будь-який вподобаний колір, у нас є широкий спектр кольорових еластиків, які можна комбінувати. Таким чином, завдяки поєднанню кольорів, Ви можете створити новий стиль або продемонструвати свій настрій.

Пластикові брекети SPIRIT MB надають безсумнівно унікальна перевага серед загальноприйнятих металевих апаратів. Склад матеріалу і конструкція брекетів забезпечують неперевершений рівень турботи про Ваших зубах поряд з гарним естетичним виглядом.

Світяться вночі брекети WILD SPIRITS різні вночі і вдень. Вдень здається, що все виглядає абсолютно звичайно. Насправді ж, багато людей можуть навіть не помічати, що Ви носите брекети. А все тому, що брекети WILD SPIRITS виготовлені з унікального прозорого матеріалу, який поєднується з природним кольором Ваших зубів. А з настанням темряви брекети WILD SPIRITS немов оживають. Вони світяться в темряві протягом десяти хвилин після впливу звичайних джерел світла.
Стоматологія в Запоріжжі МАРГОДЕНТ просте і елітне протезування ціни прийнятні

Золоті брекети Mini Diamond Gold Series відкривають новий елемент в ортодонтії...золото! Класична краса і елегантність золота тепер доступні завдяки новим ортодонтичним брекетів Mini Diamond Gold Series. Золото надає звичайним брекетів вид чудових прикрас!

Пропонуємо обслуговування досвідченими стоматологами, новітні технології лікування і відновлення зубів, профілактика, ортодонт, вирівнювання зубного ряду і виправлення прикусу, анестезія останнього покоління, просте і елітне протезування зубів в Запоріжжі.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Маргодент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук