Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Майстер-Дент"
Стоматологічна клініка Майстер-Дент

Стоматологічна клініка "Майстер-Дент"

Стоматологія , Дитяча клініка

вул. Ревуцького, 24/4, оф.121 , Київ, Київська область
+38 (044) 565-32-86
+38 (099) 559-13-34
+38 (096) 229-22-67
+38 (093) 469-11-60
Fax: +38 (044) 565-32-86
master.dent@mail.ru
Головний лікар
Кобрин Виктор Иванович
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "МАЙСТЕР-ДЕНТ" створена для людей, що цінують якісне, надійне і комфортне обслуговування. Головна мета клініки - турбота про Ваше здоров'я і поліпшення якості Вашого життя. Будь-яка, навіть сама складна задача, поставлена ​​перед нашими фахівцями, буде вирішена з успіхом. Хороший результат сьогодні - це запорука процвітання завтра.

   
Грамотно побудований бізнес-процес дає нам можливість розвиватися, інвестувати кошти в розвиток клініки, впроваджувати передові технології, що дозволяють забезпечити якісно новий рівень лікування наших пацієнтів, а так само постійно вдосконалюватися, переймаючи досвід українських та зарубіжних колег. Основою клініки "МАЙСТЕР-ДЕНТ" є комплексний підхід до лікування стоматологічних захворювань, з урахуванням особливостей і побажань пацієнта. Ми ставимо перед собою мету домогтися розуміння поставлених завдань пацієнтом і провести лікування, яке задовольняє саме Вашим вимогам. Ми хочемо, щоб клієнти завжди віддавали перевагу стоматології "МАЙСТЕР-ДЕНТ", і з цього, Ваші інтереси стоять на першому плані у реалізації кожної нашої ініціативи. Відносини з пацієнтами будуються на довірі і бездоганному обслуговуванні, з метою досягнення взаєморозуміння, яке базується на якості, досвіді та прозорості в роботі.

   
Наша команда - це не просто фахівці, а люди, що живуть стоматологією і закохані в свою роботу. Ми підтримуємо ініціативу наших співробітників і даємо їм можливість професійного росту. Ми прагнемо бути ідеальним місцем роботи для здібних і цілеспрямованих людей.

Наші послуги:

  •     Дитячий прийом
  •     Професійна гігієна
  •     Відбілювання зубів
  •     Естетична реставрація
  •     Протезування, безметаловая кераміка
  •     Ортодонтія
  •     Імплантація

Відгуки про Стоматологічна клініка "Майстер-Дент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук