Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Креативна стоматологія"
Стоматологічна клініка Креативна стоматологія

Стоматологічна клініка "Креативна стоматологія"

Стоматологія

пр-кт Героїв Сталінграда 6, копрус 5 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 – 21.00
+38 (044) 581-18-08
reception@creadent.om.ua
Головний лікар
Гурин Пётр Алексеевич
Сховати карту

Про установу

"Креативна стоматологія" - клініка , особливістю роботи якої є творчий підхід медичного персоналу до вирішення індивідуальної клінічної задачі в стоматологічній практиці , враховуючи фундаментальні медичні знання .
Адміністратори , лікарі та асистенти клініки - єдина команда , основне завдання якої полягає в наданні допомоги нашим пацієнтам.
Лікарі " Креативної стоматології" мають величезний досвід роботи в стоматологічній практиці . Для підтримки високого рівня своєї роботи лікарі клініки постійно проходять навчання на спеціалізованих семінарах і курсах підвищення кваліфікації , беруть участь у конференціях .
Лікарі нашої клініки працюють " в чотири руки " , це означає , що у кожного з них є свій помічник - асистент, який допомагає лікарю у його роботі. Завдяки цьому лікар приділяє пацієнтові максимум уваги , не відволікаючись на технічні питання. У нашій клініці існує загальна концепція лікування , якої дотримуються всі лікарі.
"Креативна стоматологія" - це стоматологічна клініка , де Ви оціните професійне обслуговування. Ми використовуємо сучасну техніку , інструментарій , новітні ендодонтичні препарати для обробки і пломбування кореневих каналів , пломбувальні матеріали для реставрації зубів і відновлення анатомічної форми і функції коронки зуба.

Фахівці

Стоматолог

Ортопед

Терапевт

Спеціалісти

Стоматолог, Ортопед, Терапевт

Відгуки про Стоматологічна клініка "Креативна стоматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук