Медичний порталУстановиЧеркасиСтоматологіяСтоматологічна клініка "Калібра"
Стоматологічна клініка Калібра

Стоматологічна клініка "Калібра"

Стоматологія

бульв. Шевченка, 135, офіс 6 , Черкаси, Черкаська область
+38 (0472) 32-09-83
+38 (099) 541-59-04
+38 (067) 470-59-51
kalibra.org.ua@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Наша стоматологія створювалася для вимогливих людей з особливими вимогами до якості, комфорту та сервісу; для людей, які цінують свою індивідуальність, красу і здоров'я! 

Філософія стоматології - індивідуальний підхід до ситуації кожного пацієнта. Наші фахівці після проведення ретельного огляду Ваших зубів складають докладний план комплексного лікування. Новітні методи діагностики в нашій стоматології, в числі яких дентальная візіограф, діагностика в артикуляторі, дозволяють точно поставити діагноз і виявити захворювання на ранніх стадіях. 

Весь спектр медичних послуг від відбілювання зубів, лікування карієсу, протезування та до найскладніших хірургічних операцій з імплантацією, підсадкою кісткової тканини здійснюється на найвищому професійному рівні, на найсучаснішому обладнанні з використанням найкращих зарубіжних витратних матеріалів та медикаментів. 

Для нас вкрай важливо, щоб пацієнт отримав лікування високого рівня, а сам процес якомога менше травмував його, був максимально комфортний і оптимальний. Безболісно, легко і приємно! Страх і біль - це щось з далекого минулого, а зараз з використанням унікального комп'ютерного аппарта The Wand - навіть процес знеболювання став абсолютно безболісним! 

Сучасність підходу до стоматології виражається не тільки у використанні новітніх матеріалів, а й у забезпеченні максимальної безпеки для наших клієнтів. 

Тому особлива увага приділяється програмам «Антиснід» і «Антигепатит» - все обладнання в стоматології укомплектовано даними системами! 

Лабораторія «Калібра» є ліцензованою лабораторією володіє ексклюзивними технологіями і єдиною лабораторією в області використовує 3D сканер (CAD \ CAM технології - комп'ютерна передача та обробка інформації). 

Унікальні можливості нашої лабораторії гарантують нашим пацієнтам бездоганна якість і абсолютне відтворення кольору майбутніх зубопротезних конструкцій

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Калібра"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук