Медичний порталУстановиПолтаваСтоматологіяСтоматологічна клініка "Ідеал"
Стоматологічна клініка Ідеал

Стоматологічна клініка "Ідеал"

Стоматологія

вул. Калініна, 42 , Полтава, Полтавська область
Пн-Пт: 9.00-20.00, Сб-Нд: 9.00-16.00
+38 (0532) 63-16-71
+38 (050) 305-51-81
Сховати карту

Про установу

Стоматологія " Ідеал" - визнаний лідер у сфері стоматології в місті Полтава. З перших днів відкриття стоматологічної клініки була поставлена ​​висока планка сервісу , яка , з часом , піднімається тільки вище. Переступивши поріг нашої клініки , пацієнт відчуває затишок і комфорт , що дуже важливо в першу чергу для людей. У холі нашої стоматології Вас завжди зустріне адміністратор , в компанії якого ви зможете повністю розслабитися. Ви і не помітите , як підійде ваша черга до стоматолога. Безпосередньо в стоматологічному кабінеті лікар- стоматолог обстежить вашу ротову порожнину і призначить план лікування. Компанію доктору становить досвідчена , кваліфікована медсестра , тому сидячи в кріслі , ви можете повністю розслабитися і довіритися професіоналам. Тим більше , що все лікування проводиться під контролем додаткових методів обстеження: рентген діагностика , комп'ютерна томографія .

Наш персонал постійно займається самоосвітою : їздить на курси підвищення кваліфікації , відвідує семінари , симпозіуми. Доктора працюють тільки високоякісними матеріалами , що позитивно позначається на результатах проведених маніпуляцій. Адміністрація стоматологічної клініки завжди стежить за новинками у сфері стоматології , з цього технічне оснащення відповідає вищим стандартам. Висококваліфіковані лікарі - стоматологи в тандемі з новітнім технічним оснащенням дають можливість домогтися таких результатів , якими можуть похвалитися одиниці.

Стоматологічна клініка " Ідеал" представляє весь спектр послуг. Тому , будучи нашим пацієнтом , ви можете бути впевнені в тому , що ми досягнемо бажаного результату в незалежності від складності завдання.

Цінова політика варіабельна. Ми ніколи не позиціонували свої послуги як послуги тільки VIP- CLASS і ніколи не опускалися до рівня міських стоматологий . Пацієнту завжди буде запропоновано декілька варіантів лікування , що би Ви самі могли вибрати відповідну стратегію санації порожнини рота , залежну від ваших фінансових можливостей.

Індивідуальний підхід , новітнє технічне оснащення , високий професіоналізм співробітників - все це робить нашу стоматологію лідером в Полтаві.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Ідеал"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук