Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічна клініка "Фортуна"
Стоматологічна клініка Фортуна

Стоматологічна клініка "Фортуна"

Стоматологія , Дитяча клініка

вул. Шувченко, 133 , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.: 9.00-19.00
+38 (057) 704-11-86
Fax: +38 (057) 704-01-93
stomatfortuna @ mail.ru
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Фортуна" розпочала свою діяльність з 1992 року. Клініка володіє високим науковим потенціалом, активно підтримує зв'язок з Харківською медичною академією післядипломної освіти.

Сьогодні "Фортуна" є багатопрофільною стоматологічною клінікою. Основними напрямками діяльності стали: ортодонтичне лікування пацієнтів будь-якого віку, виправлення вроджених і набутих вад і аномалій обличчя та прикусу, дентальна імплантація.

На базі клініки створено "Центр ортодонтичної хірургії, ортодонтії та імплантології" який очолює д.м.н. професор Куцевляк В.І. Пацієнтам надається багатоетапна стоматологічна допомога та реабілітація. Безпосереднє лікування зубів, ясен, установка ортодонтичних конструкцій проводиться в клініці. Якщо необхідно стаціонарне лікування, то воно проводиться нашими фахівцями в ОДКБ № 1.

Крім того в клініці проводить консультації та лікування керівник дитячого обласного центру щелепно-лицьової хірургії к.м.н. доцент Любченко А.В.

Пацієнти нашої клініки мають можливість одночасно отримати кваліфіковані консультації професора та доцентів за різними стоматологічним захворюванням і пройти ефективне лікування у згуртованої команди висококваліфікованих фахівців.

Клініка зручно розташована в лікувальному закладі (ГДТ № 23) і при необхідності можна пройти додаткові дослідження у фахівців інших профілів на місці.

 

Відгуки про Стоматологічна клініка "Фортуна"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук