Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Фалтіс"
Стоматологічна клініка Фалтіс

Стоматологічна клініка "Фалтіс"

Стоматологія , Дитяча клініка, Косметологія

вул. Вербицького Архітектора, 22/1 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 21.00 субота: 10.00 - 17.00 з можливістю продовження робочого дня
+38 (044) 560-32-22

+38(050) 240-13-18
faltis@i.ua
Головний лікар
Оноприенко Владимир Александрович
Сховати карту

Про установу

Ми запрошуємо Вас в стоматологічну клініку «Фалтіс», яка пропонує весь спектр стоматологічних послуг, включаючи ортопедичну стоматологію, зубне протезування, безболісне видалення, реставрацію зубів і відбілювання, консультації лікарів-стоматологів різної спеціалізації.

Стоматологічна клініка «Фалтіс» в Києві - це новітні технології стоматології в протезуванні та лікуванні зубів, сучасна техніка і методи лікування, високоякісні матеріали, і повний інфекційний контроль.

Ми хочемо, щоб Ви мали можливість оцінити високий рівень стоматологічних послуг, і сьогодні ця можливість є у всіх наших пацієнтів.

В нашій стоматологічній клініці Вас чекає доброзичлива атмосфера, комфортна обстановка і звичайно, високопрофесійне комплексне лікування зубів із застосуванням передових методів і високоякісних матеріалів.

Наші кваліфіковані фахівці забезпечать індивідуальний підхід до кожного пацієнта і запропонують оптимальний варіант лікування зубів.

Стоматологія ФАЛТІС в Києві за час своєї роботи допомогла сотням людей знайти радість життя, позбувшись від зубного болю і проблем із зубами, подарувавши променисту посмішку.

Кваліфіковані лікарі стоматологи, що працюють в стоматологічній клініці, обладнаній за останнім словом техніки, проведуть огляд, стоматологічне лікування зубів і ясен, відбілювання зубів, виправлення прикусу, протезування зубів (з використанням різних технологій - металокераміка і пр.), стоматологія Київ, а також видалення зубів з використанням новітніх анестезуючих препаратів, що дозволяють пацієнтові зберігати душевний комфорт протягом усього прийому в стоматологічній клініці.

Дантисти стоматологічної клініки «Фалтіс» зроблять Вашу посмішку здоровою і красивою.

Після лікування зубів у нашій клініці Ви надовго забудете про зубного болю та інших проблемах із зубами.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Фалтіс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук