Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Excelline"
Стоматологічна клініка Excelline

Стоматологічна клініка "Excelline"

Стоматологія

вул. Тверська, 6 , Київ, Київська область
+38 (044) 221-94-24
+38 (097) 927-58-93
Сховати карту

Про установу

Однією з провідних стоматологічних клінік Києва та Одеси є Еxcelline - клініка естетичної стоматології.

У нашому центрі сучасної стоматології ви зможете вирівнювати зуби за допомогою спеціальних прозорих капп, зробити імплантацію або іміджінг посмішки і не тільки.

До ваших послуг також сучасні системи протезування, професійне відбілювання зубів і комп\'ютерна томографія. У цілому наша стоматологія в Києві (ціни на послуги Ви можете дізнатися за контактними телефонами) надає повний спектр послуг естетичної стоматології, які надають висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день стоматологічні поліклініки Києва, Одеси здійснюють лікування і догляд за зубами безболісно, ​​і тепер більше не треба боятися візиту до стоматолога.

Еxcelline, стоматологічна поліклініка Київ, при наданні послуг використовує тільки якісні матеріали, і сучасне обладнання, яке забезпечує високу якість результату. Наша стоматологія в Києві і стоматологія Одеса в першу чергу дбають про здоров\'я і красу вашої посмішки, адже саме посмішка є одним із запорук успіху.

Також слід згадати про те, що стоматологія Одеса надає повний комплекс послуг з естетичної стоматології. І це важливо, адже з кожним роком популярність естетичної стоматології зростає.

Двері нашої стоматологічної клініки в Одесі і в Києві широко відкриті для Вас у будь-який час.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Excelline"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук