Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяСтоматологічна клініка "Еталон"
Стоматологічна клініка Еталон

Стоматологічна клініка "Еталон"

Стоматологія

вул.Ломоносова, 30 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 50-81-84
info@etalon.lg.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологія " Еталон" , Луганськ зможе повністю задовольнити ваші вимоги з якості стоматологічних послуг.

Основною перевагою стоматології " Еталон" , Луганськ є спрямованість на виконання всіх вимог пацієнта як з естетики , так і по функціональності виконуваних реставрацій .

Наші лікарі виконують навіть найскладніші види робіт , включаючи металеву кераміку " Cerсon " , бюгельні протези на атачменах , адгезивне протезування .

У стоматології "Еталон" , Луганськ представлені всі напрямки естетичної стоматології - художня реставрація , відбілювання зубів і ісправленіепрікуса в будь-якому віці.

У нас працюють висококваліфіковані фахівці , включаючи лікаря вищої категорії і кандидата медичних наук. У стоматології "Еталон" - передові методики лікування зубів ( softсore ) поєднуються із застосуванням новітніх матеріалів ( GC Gradia direct , Estet -X ) на апаратах і обладнанні останнього покоління.

Сучасні методи анестезії , які використовуються в стоматології "Еталон" , Луганськ гарантують відсутність больових відчуттів на будь-якому етапі лікування . Тому такі стоматологічні послуги як пародонтология , протезування та видалення зубів стають безболісними і комфортними.

У стоматології "Еталон" , Луганськ ведеться прийом дітей , а для літніх пацієнтів ми пропонуємо знімні протези , як бюджетні , так і гнучкі за технологією " Bredent " .

Власна зуботехнічна лабораторія з десятирічним досвідом роботи забезпечить надійність і високий косметичний ефект Вашого зубного протезування. Приходьте до нас за гарною посмішкою і відмінним настроєм!

Відгуки про Стоматологічна клініка "Еталон"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук