Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Естедентакс"
Стоматологічна клініка Естедентакс

Стоматологічна клініка "Естедентакс"

Стоматологія

вул. Богдана Хмельницького, 9 В , Київ, Київська область
+38 (044) 569-50-70
+38 (044) 235-98-42
estedentax@tsu.net.ua
Головний лікар
Иванова Жанна Андреевна
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка " Естедентакс" була організована в 2002 р. групою висококваліфікованих стоматологів , які вирішили застосувати свій багаторічний досвід і знання в умовах сучасно оснащеної приватній практики . Наші лікарі - фахівці вищої категорії , які знають і люблять свою професію. Сучасна стоматологія вдосконалюється з кожним днем ​​, з'являються нові матеріали та обладнання , удосконалюються методики лікування . Наші лікарі мають можливість регулярно стажуватися в передових клініках Швейцарії та Німеччини.

Клініка " Естедентакс " сьогодні - це команда досвідчених , уважних професіоналів у терапевтичній , естетичної та хірургічної стоматології , ортодонтії та ортопедії . Величезне значення для нас має якість обладнання і матеріалів. Нашими партнерами є провідні німецькі та швейцарські фірми- виробники - Sirona , EMS , Kulzer . Клініка оснащена сучасними стоматологічними установками з системою підтримки стерильності для захисту від інфекції , що забезпечують пацієнтові високу якість і безпеку лікування , цифровий рентгенологічної апаратурою , ортопантомографом для отримання високоякісних цифрових знімків , як окремих зубів , так і всієї зубощелепної системи. Композитні матеріали 5 і 6 поколінь дозволяють нашим лікарям створювати справжні шедеври.

Власна зуботехнічна лабораторія клініки дає можливість в короткі терміни виконати найскладніші роботи з протезування .

Зручне місце розташування філій клініки ( ст.м Печерська і ст.м Театральна ) дозволяє нашим пацієнтам економити час .

Ми успішно співпрацюємо з провідними страховими компаніями , такими як Провідна, Добробут , Кредо- класик та інші.

У клініці діє гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Ми дорожимо здоров'ям наших пацієнтів і нашою репутацією . Оцінюючи рівень послуг, гарантій , сервісу , цінові категорії , ми , з одного боку - формуємо громадську думку і зміцнюємо свій імідж високою якістю роботи , з іншого - вивчаємо громадську думку , прислухаємося до відгуків пацієнтів.

Наша мета - надати Вам повний комплекс стоматологічних послуг найвищої якості , в оптимально короткі терміни і з максимально можливою гарантією .

Відгуки про Стоматологічна клініка "Естедентакс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук