Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Есте-лайн"
Стоматологічна клініка Есте-лайн

Стоматологічна клініка "Есте-лайн"

Стоматологія

вул. Дмитрівська, 69 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 10.00 - 20.00 Нд: за попереднім записом
+38 (044) 569-81-18
+38 (044) 569-81-22
+38 (066) 518-99-15
info@este-line.com.ua
Сховати карту

Про установу

Наша клініка має свою другу назву - "комфортна стоматологія". Ми лікуємо в затишній і спокійній обстановці, і звичайно ж без болю! Забезпечуємо надійний захист пацієнта і доктора від інфекції.
Наша клініка відрізняється особливим ставленням до своїх клієнтів. Найсучасніше обладнання, унікальні передові технології, висококваліфіковані фахівці і затишна атмосфера дозволяють надати Вам широкий спектр стоматологічної допомоги і тим самим завоювати прихильність і любов наших пацієнтів.
Стоматологія для нас - це не робота, а покликання.
Ми успішно проводимо операції з імплантації зубів з наступним протезуванням, виправляємо прикус у дітей і дорослих, лікуємо карієс, а також попереджаємо його розвиток. У стоматологічній клініці "Есте-Лайн" в процесі лікування Вам можуть запропонувати широкий спектр вузькоспеціалізованих послуг: Вектор-терапія, гігієнічний комплекс, ендодонтія (лікування каналів зуба), озонотерапія.
Для людей, патологічно бояться стоматологів, в нашій клініці є унікальна можливість введення пацієнта в "медикаментозний сон". Такий прийом дозволяє об'єднати кілька візитів в один тривалий і зробити Ваше перебування в клініці максимально комфортним.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Есте-лайн"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук