Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічна клініка "Elite Denta"
Стоматологічна клініка Elite Denta

Стоматологічна клініка "Elite Denta"

Стоматологія

вул. Данилевського, 26, оф. 4-В , Харків, Харківська область
+38 (057) 701-35-03

+38 (050) 323-98-18
Fax: +38 (057) 701 35 04
elitedenta@gmail.com
Сховати карту

Про установу

З 2006 року в центрі міста Харкова відкриті двері сучасної стоматологічної клініки "Elite Denta". Клініка оснащена самим передовим обладнанням "Sirona", що дозволяє проводити всі види стоматологічних послуг за найвищими світовими стандартами, роблячи посмішки наших пацієнтів бездоганними.

Переступивши поріг клініки "Elite Denta", Ви потрапите в просторий хол, де Вас радо зустрінуть адміністратори, запропонують напої, розкажуть про послуги, ознайомлять з технологіями і проведуть екскурсію по клініці. Наші адміністратори також дадуть відповідь на всі Ваші питання по телефону, запишуть на консультацію до одного з наших висококваліфікованих фахівців.

Ми цінуємо Ваш час, тому адміністратор завжди заздалегідь попередить про черговий візит до лікаря, а Ви завжди зможете передзвонити в реєстратуру і скоригувати час і день Вашого відвідування, записатися на строковий прийом.

Ми підходимо до Вашого лікуванню комплексно, тому лікування пацієнта обговорюється на консиліумі і затверджується головним лікарем клініки.

Ми економимо Ваші гроші: пацієнтові завжди будуть запропоновані кілька варіантів планів лікування, враховуючи вартість кожного ще до початку лікування.

Ми піклуємося про Вашу безпеку, проводячи повний цикл стерилізації інструментів та обладнання, відповідний найсуворішим вимогам, проводимо контроль здоров'я співробітників, і дотримуємося всіх правил захисту від інфекцій.

Ми підтримуємо високий рівень за допомогою постійного підвищення кваліфікації персоналу, пошуку найкращих методів лікування, використання новітніх розробок в галузі стоматології, співпраці з кращими зуботехническими лабораторіями України, виконуючи найскладніші ортопедичні роботи в найбільш прийнятні терміни.

Зручне розташування "ED" і паркінг роблять відвідування клініки простим і комфортним в умовах великого міста.

 

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт, Ортопед, Хірург

Відгуки про Стоматологічна клініка "Elite Denta"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук