Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічна клініка "Екодент"
Стоматологічна клініка Екодент

Стоматологічна клініка "Екодент"

Стоматологія

пр-т Леніна, 40 , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.: з 9-00 до 18-00 Сб.: з 10-00 до 16-00
+38 (057) 750-91-81

+38 (093) 727-28-02
ecodent@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Клініка була відкрита в 1998 році в зручно розташованому місці на проспекті Леніна біля станції метро "Ботанічний Сад". Висока кваліфікація наших лікарів, накопичений досвід та авторські рішення дозволяють нам вирішувати найскладніші ситуації. Ми проведемо комплексне, в тому числі рентгенологічне, обстеження зі складанням індивідуальної програми лікування. Ми обов'язково врахуємо ваші побажання, ваш час і фінансові можливості. І надалі після закінчення лікування за індивідуальним графіком будемо запрошувати вас на професійну гігієну і черговий огляд лікаря.

Стоматологія, як медична наука, сьогодні є однією з найбільш динамічно розвиваються. Тому ми прагнемо використовувати передові технології в світовій стоматології на сьогоднішній день, проте ми не застосовуємо неперевірених методів лікування. Основним принципом у лікуванні для нас є дотримання головного принципу - "Не нашкодь!", Тому для досягнення оптимального результату в лікуванні ми надаємо великого значення максимальному відповідності виконаного нами лікування до створеного природою станом зубощелепної системи.

Для лікування ми використовуємо тільки сучасне обладнання, в тому числі операційний мікроскоп, весь процес лікування проходить з відео-та фото-супроводом. Процес стерилізації інструментів проходить в сучасних автоклавах за програмами, відповідними європейським вимогам, і має багаторівневий контроль, весь інструмент обов'язково запечатується в спеціальну упаковку, що зберігає стерильність протягом 6 місяців.

Ми намагаємося створити атмосферу доброзичливості, оточити пацієнтів турботою і увагою. Можливо тому, багато хто з наших пацієнтів стають нашими друзями. Обов'язковою умовою нашої роботи є повна відкритість і чесність у фінансових відносинах з нашими пацієнтами.

 

Відгуки про Стоматологічна клініка "Екодент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук