Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка доктора Соколовського
Стоматологічна клініка доктора Соколовського

Стоматологічна клініка доктора Соколовського

Стоматологія

вул. Тростянецька, 6г , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 19.30 неділя: 9.00 - 15.00
+38 (044) 562-77-89
+38 (095) 085-77-27
+38 (093) 397-34-73
Сховати карту

Про установу

Кожен керівник клініки хоче привернути до себе більше клієнтів. Для цього створюється реклама в Інтернеті, газетах, проспектах і.т.п. Найчастіше опис послуг в рекламі не відповідає реальному стану речей, і це, безумовно, не радує прийшов вперше людини. Кожна стоматологічна клініка чимось виділяється з великого числа подібних з практично однаковим асортиментом послуг. Не є винятком і наша клініка. Тому в тезовому вигляді я хотів би донести Вам, шановний Пацієнт, «сильні» сторони клініки Соколовського.
1.Безусловно, найголовніше наша перевага - це лікарі. Всі вони-з великим досвідом роботи, працюють на совість, якість є найголовнішим критерієм оцінки. Колектив згуртований, не змінюється вже 5 років. Добре заробляє доктор цінує своє місце роботи, дорожить ним, і, відповідно, це відбивається на якості.
2.Сільной стороною клініки є дитячий прийом. Діти в багатьох клініках не є бажаними пацієнтами - треба витратити багато часу на вмовляння, «завлекалочки», а в матеріальному плані лікування не особливо вигідно. Але я прекрасно розумію, що якщо батьки побачать професійний педагогічно-лікарський підхід до їх дитині, вони прийдуть до нас знову і близьким порекомендують та й самі, можливо, захочуть у нас лікуватися. Таких сімей у нас багато. Наші лікарі люблять і вміють працювати з дітками.
3.Человечность. У наш "бізнесове" час все менше зустрінеш лікаря, який бачить в пацієнті не гаманець, а Людину, якій треба допомогти. Лікарі такого плану цінуються людьми за щирість і відвертість. Спокуса поставити більш дорогу пломбу чи коронку велике, і моральні якості доктора повинні бути великі, щоб чесно дати пацієнту вибір з декількох варіантів. Приходьте, Ви переконаєтеся в тому, що саме такі Лікарі працюють в нашій клініці.
4.Разумная цінова політика. Співвідношення ціна-якість є оптимальним на сьогоднішній день.
5.Всі види стоматологічних послуг, крім хірургії. Кожен фахівець пройшов певну спеціалізацію і є професіоналом як широкого профілю, так і кращим у «своєму» напрямку.

Зайве говорити що ми добиваємося абсолютної безпеки: все, що може бути одноразовим, у нас одноразове. Стаканчики, рукавички, маски, серветки, стерилізаційні пакети, хірургічні халати й шапочки, пакетики для рентгенівських датчиків і прікусние блоків, пульпоекстрактори і багато-багато іншого.
Ну а все, що підлягає стерилізації, обов'язково стерилізується і з виконанням всіх норм і правил.
Ми будемо раді Вам допомогти! З повагою-колектив клініки доктора Соколовського.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка доктора Соколовського

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук