Медичний порталУстановиСімферопольСтоматологіяСтоматологічна клініка "Діна"
Стоматологічна клініка Діна

Стоматологічна клініка "Діна"

Стоматологія , Клініка

вул. Пушкіна, 31 , Сімферополь, Крим
Пн-Пт: 09.00-20.00
+38 (0652) 27- 33- 32

+38 (050) 627-33-32,
+38 (093) 474-66-11,
+38 (067) 845-84-44
dinaclinic@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Клініка " Діна" - єдина в Криму професорська стоматологічна клініка , в якій можна отримати весь комплекс стоматологічних послуг на найвищому сучасному рівні. Тут ведуть консультативний прийом провідні професори Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського .

За десятирічну практику клініка "Діна " об'єднала кращих спеціалістів в області стоматології та кращі стоматологічні традиції. Лікарі стоматологи клініки " Діна" досконало володіють новітніми технологіями в терапевтичній стоматології , ортопедії , ортодонтії , ендодонтії пародонтології , дитячої стоматології та хірургії з дентальної імплантацією .

Візитна картка клініки " Діна" - суворе дотримання санітарного та інфекційного контролю , а також контроль якості всіх проведених операцій. І , як наслідок , - річна гарантія на роботу лікарів клініки.

Однак , навіть за здоровими зубами необхідно постійно стежити. Клініка "Діна " забезпечує безкоштовний профілактичний огляд один раз на півроку.

У сучасних умовах страхова медицина все більше приваблює пацієнтів. І в рамках своєї діяльності клініка " Діна" успішно співпрацює зі страховими компаніями.

Якщо вчора імплантація зубів була технологією з майбутнього , то сьогодні це звичайна операція , яка за складністю проведення буває простіше , ніж видалення зуба. І , враховуючи зростаючий інтерес і доступність цього виду допомоги , клініка має окремої операційної для зубної імплантації. Установка імпланта проводиться не в звичайному стоматологічному кабінеті , а саме в операційній , з дотриманням усіх санітарних норм . Імплантація зубів в клініці "Діна " це дуже серйозний , якісно поставлений вид стоматологічної допомоги.

Спеціалісти

Стоматолог, Ортопед, Хірург, Ортодонт, Пародонтолог, Імплантолог, Терапевт

Відгуки про Стоматологічна клініка "Діна"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук